قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اشاره غیرمستقیم مقتدی صدر به تنش بین ایران و آمریکا: برخی می کوشند به درگیری منطقه ای دامن بزنند؛ این کار ممنوع بلکه حرام است، زیرا مردم و مقدسات عراق را در معرض خطر قرار می دهد

رهبر جریان صدر شامگاه یکشنبه با انتشار بیانیه ای طرفداران خود را به تظاهرات علیه وضع موجود در کشور فرا خواند.

اشاره غیرمستقیم مقتدی صدر به تنش بین ایران و آمریکا: برخی می کوشند به درگیری منطقه ای دامن بزنند؛ این کار ممنوع بلکه حرام است، زیرا مردم و مقدسات عراق را در معرض خطر قرار می دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رهبر جریان صدر شامگاه یکشنبه با انتشار بیانیه ای طرفداران خود را به تظاهرات علیه وضع موجود در کشور فرا خواند.

صدر با ابراز نارضایتی از عملکرد دولت «عادل عبدالمهدی» در ارائه خدمات و مبارزه با فساد و پیشبرد اصلاحات عمومی در کشور طرفداران خود را به تظاهرات فراخوانده و از دولت خواسته که تدابیر لازم برای حفاظت از تظاهرکنندگان را فراهم کند.

وی گفته، در صورتی که تظاهرکنندگان از هر گرایشی، در اعتراض به وضع خدمات عمومی تصمیم به تظاهرات بگیرند دولت موظف است راهکار سریع برای حمایت از انها را فراهم کند.

وی همچنین با اشاره تلویحی به تنش موجود در منطقه بین امریکا و جمهوری اسلامی ایران گفته است که برخی در داخل عراق می کوشند درگیری منطقه ای را دامن بزنند تا به این صورت عراق را نیز در معرض خطر قرار دهند.

به گفته صدر، این کار ممنوع بلکه حرام است زیرا مردم و مقدسات عراق را در معرض خطر قرار می دهد.

انتظار می رود که با این بیانیه طرفداران صدر در تابستان امسال نیز همانند تابستان ۲۰۱۶ موج تازه ای از تظاهرات ها را آغاز کنند.

این بیانیه در مقطعی صادر شده که قرار است پارلمان عراق به کابینه ناتمام عبدالمهدی رأی اعتماد بدهد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha