قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور:

افزایش شهریه خارج از عرف در مقطع دکتری نداشته ایم

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با تاکید بر اینکه این دانشگاه هیچ گونه افزایش شهریه خارج از عرف برای مقطع دکتری نداشته است، اظهار داشت: دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور مانند سایر دانشگاه های دولتی مادامی که دانشجو هستند باید شهریه ثابت ترم های خود را پرداخت کنند.

افزایش شهریه  خارج از عرف در مقطع دکتری نداشته ایم

دکتر حسن علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: دانشگاه پیام نور هیچ افزایش شهریه ای برای دانشجویان نداشته است، جز افزایش شهریه ای که سالانه ۱۰ درصدی که برای تمام دانشجویان اعمال شده است.

وی با عنوان اینکه در هیچ جایی از اساسنامه دانشگاه به این موضوع اشاره نشده است که دانشجو، بابت ترم هایی که در دانشگاه حضور دارد، شهریه پرداخت نکند، گفت: دانشگاه هیچ زمانی کاری انجام نمی دهد که خارج از ضوابط و مقررات دانشگاه باشد و برای دانشجو مشکل ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی در پایان یادآور شد: شهریه ثابت مقطع دکتری دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه های دولتی پایین تر است و دانشگاه برای کمک به دانشجویان برای پرداخت شهریه، تسهیلات وام با کارمزد ۲ درصد و مهلت بازپرداخت طولانی مدت (۴۸ ماه) فراهم کرده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha