پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعزام ۵ کماندار کامپوند نوجوان و جوان به مسابقات جهانی اسپانیا

پاکزاد: هدفمان کسب بهترین نتیجه در اسپانیاست

مربی تیم کامپوند نوجوانان و جوانان از اعزام ۵ کماندار کامپوند به مسابقات جهانی اسپانیا خبر داد و گفت: تمام تلاشمان بر این است که کمانداران را از نظر روانی و قدرت بدنی برای مسابقات آماده کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

پاکزاد: هدفمان کسب بهترین نتیجه در اسپانیاست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهزاد پاکزاد ، در ارزیابی از آخرین وضعیت کمانداران نوجوان و جوان اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا افزود: برای آماده سازی کمانداران برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا ۵ مرحله اردوی آماده سازی پیش بینی کرده بودیم که در اردوی سوم و چهارم به دلیل مواجه شدن با امتحانات خرداد کمانداران با افت رکورد روبرو شدند و از بدنی شرایط راضی کننده ای نداشتند. در اردوی چهارم که از اواخر خرداد در سایت تیروکمان آغاز شده و تا ۱۴ تیر ادامه دارد سعی کردیم بیشترین تمرکز را روی بدنسازی و آماده سازی روانی کمانداران نوجوان و جوان بگذاریم تا آنها را در شرایط بهتری برای مسابقات آماده کنیم.

وی از گیسا بایبوردی، دانیال حیدرزاده، امیرمحمد قربان زاده، آرمین پاکزاد و علی رحمتی به عنوان نفرات اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا نام برد و گفت: پنجمین و آخرین اردوی کمانداران از اواخر تیر در سایت تیروکمان برپا می شود و تا زمان اعزام ادامه خواهد داشت.

مربی تیم کامپوند نوجوانان و جوانان در پیش بینی از وضعیت کمانداران برای کسب مدال در مسابقات جهانی اسپانیا، خاطرنشان کرد: اگر کمانداران بتوانند رکوردهایی که در اردوی آماده سازی به ثبت می رسانند در اسپانیا نیز همان رکوردها را تکرار کنند امید زیادی برای موفقیت آنها داریم. البته دو سال قبل که این مسابقات در آرژانتین برگزار شد گیسا بایبوردی موفق به کسب مدال برنز رقابتهای جهانی شد، در این دوره نیز امیدواریم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

پاکزاد در پایان یکی از مشکلات کمانداران را کمبود تجهیزات تیروکمان عنوان کرد و افزود: هر چند هزینه خرید تجهیزات بالاست، اما تلاش می کنیم با حمایت فدراسیون و در حد توان مشکل تجهیزات را از نظر سیستم فنی و سایر موارد مرتفع کنیم تا کمانداران بدون دغدغه در مسابقات جهانی حضور پیدا کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha