پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت در قانون عملیاتی سازی هوشمندسازی مدارس کوتاهی کرده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در قانون عملیاتی سازی هوشمندسازی مدارس کوتاهی کرده است و این کوتاهی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست

دولت در قانون عملیاتی سازی هوشمندسازی مدارس کوتاهی کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در اراک اظهار کرد: در ماده ۶۹ قانون برنامه یکی از تکالیف وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش هوشمند سازی مدارس ذکر شده است.

وی تصریح کرد: در بودجه سال ۹۸ و ۹۷ به صورت صریح هر سال ۱۴۰ میلیارد تومان توسط مجلس برای اجرایی شدن این قانون قرار داده شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در نشستی که اخیرا با  وزیر ارتباطات و سرپرست وزارت آموزش و پرورش داشتیم روشن شد در این بخش دولت کوتاهی داشته و   این قانون در بایگانی قرار داده شده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با این سوال که چرا دولت عادت به کنار گذاشتن قانون پیدا کرده است، گفت: اگر هر روز و هر ساعت وزیری را برای قوانین زمین مانده به مجلس فرا بخوانیم، باز وقت کم می آوریم، تا کجا باید از این ناحیه آسیب ببینیم؟!

سلیمی گفت: به راستی دولت با قانون افزایش حقوق چه کرد، قانون یکسان سازی حقوق باز نشستگان به چه سرنوشتی مبتلا شد، از قانون رتبه بندی معلمان، حذف یارانه ثروتمندان، مسکن فقرا، رونق تولید ، حمایت از تولید کنندگان،تسهیلات اشتغال زایی روستاییان چه خبر؟ 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha