قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون آموزشی دانشگاه اعلام کرد

تابستان تعطیل نیست/دانشگاه تهران ترم تابستانی ارائه نمی دهد

معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه امسال برنامه ای برای ارائه ترم تابستانی به دانشجویان نداریم، گفت: دانشجویانی که واحدهای عمومی خود در ترم تابستانه دانشگاه های معتبر بگذارنند نمره آنها ازسوی دانشگاه تهران مورد قبول است.

تابستان تعطیل نیست/دانشگاه تهران ترم تابستانی ارائه نمی دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر حسین حسینی ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اینکه دانشگاه تهران، واحدهای تابستانی ارائه نمی دهد، گفت: این دانشگاه بر خلاف سایر دانشگاه های دیگر برای تابستان سال جاری واحد تابستانی ارائه نمی دهند، زیرا در مجموع ترم های تابستانی را ترم های موفقی نمی دانیم.

وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری ترم ها تابستانی از نظر ارزیابی کیفیت تحصیلی قابل قبول نیست، تصریح کرد: ترم تابستانی در دانشگاه تهران به جز در موضوعات و موارد خاص ارائه نمی شود. چرا که معتقدیم این آموزش ها کمتر از دو ماه قابل ارائه است، به همین جهت نمی تواند کیفیت آموزشی را رعایت کند. ضمن اینکه مجموعاً دانشگاه ها در فصل تابستان در حوزه آموزشی ملزم به فعال بودن نیستند.

معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه این دانشگاه در سال های گذشته نیز واحدهای تابستانی ارائه نمی داد، گفت: ما در برخی رشته ها نظیر ریاضی، فیزیک و غیره یک سری واحدهای مجازی و الکترونیکی ارائه می دهیم که این دروس برای دانشجویانی که این دروس را گذرانده ولی موفق نشده اند قابل استفاده است. اما همانطور که عنوان شد ارائه دروس در دانشگاه تهران به صورت محدود است.

دکتر حسینی با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه تهران می توانند از ترم های تابستانی دانشگاه های دیگر استفاده کنند، گفت: اگر دانشجویان ما دروس عمومی خود را در دانشگاه های معتبر دیگر به صورت ترم تابستانی بگذرانند نمره آنها برای دانشگاه تهران قابل قبول است.

وی خاطر نشان کرد: به طور کلی تمامی مجموعه دانشگاه تهران اعم از کتابخانه، آزمایشگاه و غیره در تابستان ها فعال هستند و ما واحد تعطیل در دانشگاه نداریم و تمامی فعالیت های خود در فصل تابستان ادامه می دهیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha