قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازاریابی برعهده صادرکننده است دولت فقط تسهيل گری می كند

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: صادرکننده باید بازاریابی را به خوبی انجام دهد و با تأمین کالای مورد نیاز بازار هدف، صادرات را انجام دهد.

بازاریابی برعهده صادرکننده است دولت فقط تسهيل گری می كند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید زرین دلاور امروز در همدان با بیان اینکه هیچ کالایی توسط دولت به صورت مستقیم وارد کشور نمی شود اظهار کرد: همه کالاها توسط بخش خصوصی وارد شده و در عمل دولت یک تسهیل گر است.

وی با اشاره به اینکه دولت ارز کالاهای اساسی را تأمین می کند افزود: برای ورود سایر کالاها نیز واردکننده ارز مورد نیاز را از مجاری قانون تأمین می کند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: دولت وظیفه برنامه ریزی و مدیریت امور را به دست می گیرد تا امور به نحو احسن انجام شود.

وی با بیان اینکه در حوزه صادرات نیز محدودیتی وجود ندارد ادامه داد: گاهی فقط برای برخی از کالاها با توجه به شرایط داخلی کشور ممنوعیت مقطعی در نظر گرفته می شود و یا برخی از کشورها ممنوعیت هایی برای واردات اعمال می کنند.

زرین دلاور خاطرنشان کرد: صادرکننده باید بازاریابی را به خوبی انجام دهد و با تأمین کالای مورد نیاز بازار هدف، صادرات را انجام دهد.

وی با بیان اینکه اگر صادرکننده ای موفق عمل نکرده به نوع عملکرد خودش بازمی گردد گفت: صادرات با رقابت همراه است و باید کالاها را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه کند تا بتواند در بازار بماند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان اظهار کرد: صادرات و واردات وابسته به یکدیگر هستند و صادرکنندگان باید ارز حاصل از فعالیت اقتصادی را بازگردانند تا کالاهای مورد نیاز جامعه تأمین شود.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha