قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۵۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کولاکوویچ: فدراسیون جهانی در اعلام خبر صعود ایران اشتباه کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: صعود ایران به مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال جهان قطعی نشده و اعلام خبر راهیابی به دور بعدی در حد پیش بینی بود.

کولاکوویچ: فدراسیون جهانی در اعلام خبر صعود ایران اشتباه کرد
ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار والیبال ایران - فرانسه اظهار کرد: شرایط جدول نشان دهنده عدم قطعیت صعود ایران به شیکاگو بوده و برای صعود به کسب یک پیروزی دیگر در سه بازی آتی نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی اعلام خبر صعود ایران به دور نهایی را یک سوء تفاهم دانست و افزود: فدراسیون جهانی بعد از اعلام خبر صعود، آن را اصلاح کرد و عدم اطلاع برخی از افراد از جمله سعید معروف بابت عدم قطعی شدن صعود به دلیل گزارش دیروز سایت فدراسیون جهانی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص حمایت  پرشور هواداران نیز گفت: چنین حمایت پرشوری به ما انگیزه می دهد و حتی با وجود باخت حمایت مردم از تیم بسیار ارزشمند بود.

کولاکوویچ با عذرخواهی از باخت امروز مقابل فرانسه، ادامه داد: سه بازی حساس دیگر در بلغارستان داریم و با تیم کامل خود راهی این کشور خواهیم شد.

وی افزود: وقتی تیم می بازد نکات منفی بیشتری نمایان می شود و باید اذعان کرد که شرایط فیزیکی برخی از بازیکنان با افت مواجه شده است، اما این تنها مشکل ما نبوده و فشردگی لیگ ملت های جهان عامل افت وضعیت جسمانی بازیکنان بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha