قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۵۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مفتی اعظم سوریه: ما بهای مخالفت با هژمونی را می دهیم

مفتی اعظم سوریه در دیدار با یک هیات کوبایی در دمشق تاکید کرد که سوریه امروز بهای حفظ کرامت خود و مخالفت با هژمونی را می پردازد.

مفتی اعظم سوریه: ما بهای مخالفت با هژمونی را می دهیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «احمد بدرالدین حسون» مفتی اعظم سوریه امروز یکشنبه در دیدار با یک هیات کوبایی به ریاست «هورهى کویباس راموس» عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست کوبا از مواضع این کشور در حمایت از سوریه تقدیر و بر اهمیت تقویت روابط بین دو ملت سوریه و کوبا تاکید کرد.

بدرالدین حسون تاکید کرد که «سوریه گهواره تمدن ها است و از این کشور پیام صلح و دوستی شروع شد و سپس سایر کشورهای جهان را فر گرفت».

 

به گزارش سانا، رئیس این هیات کوبایی جنگ علیه سوریه را محکوم و مخالفت کشورش با تجاوز به حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه را اعلام کرد.

راموس گفت که «پیروزی مردم سوریه در مبارزه علیه تروریسم به منزله پیروزی آرمان های عادلانه این کشور و همه ملت های آزاد جهان است».

هیات کوبایی به ریاست راموس دیروز نیز با رئیس پارلمان سوریه در دمشق دیدار کرده بود. وی در این دیدار نیز هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی این کشور و محاصره اقتصادی و اقدامات اجباری یک جانبه علیه آن را محکوم و بر تمامیت ارضی و استقلال این کشور تاکید کرد(جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha