قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۵۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لزوم هوشیاری و آمادگی کامل جهت مقابله با حریق احتمالی در سطح مراتع

در جلسه ستاد مدیریت بحران مهریز مطرح شد: هوشیاری و آمادگی کامل جهت مقابله با حریق احتمالی در سطح مراتع و عرصه های منابع طبیعی به ویژه در مناطق ییلاقی شهرستان مهریز لازم است.

لزوم هوشیاری و آمادگی کامل جهت مقابله با حریق احتمالی در سطح مراتع

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در جلسه ستاد مدیریت بحران، ظهر امروز با حضور فرماندار، بخشدار، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، فرمانده یگان حفاظت و جمعی از مسئولین و دهیاران شهرستان مهریز برگزار شد اهمیت موضوع حریق و لزوم هوشیاری و آمادگی کامل جهت مقابله با حریق احتمالی در سطح مراتع و عرصه های منابع طبیعی به ویژه در مناطق ییلاقی شهرستان مورد تأکید قرار گرفت.

در ادامه، سید علی باقری، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان با ارائه گزارش و پخش کلیپ تهیه شده توسط یگان حفاظت این اداره به تشریح وضعیت عرصه های حساس به حریق شهرستان و راهکارهای پیشگیری از خطر وقوع آن پرداخت.

در پایان این جلسه، پس از تبادل نظر حاضرین و تنظیم صورت جلسه، کلیه دستگاه های مرتبط و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان آمادگی خود را برای پیشگیری از هرگونه خطر اشتعال در عرصه های منابع طبیعی اعلام کردند.

گفتنی است؛ با توجه به بارش نزولات آسمانی در ماه های اخیر و تقویت پوشش گیاهی و متراکم شدن آن ؛ همچنین بحرانی بودن فصل تابستان به دلیل درجه حرارت بالا و خشکیدگی علوفه ها، وقوع حریق در مراتع و عرصه های منابع طبیعی شهرستان مهریز پیش بینی می شود.

انتهای پیام/۹۰۰۲۸

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha