پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۵۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دادستان گرگان: یک هتل به خاطر سرو مشروب پلمپ شد

دادستان مرکز استان گلستان در جمع روحانیون شیعه و سنی از تشدید برخورد با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مشروبات الکلی در استان خبر داد.

دادستان گرگان: یک هتل به خاطر سرو مشروب پلمپ شد

به نقل از دادگستری گلستان، حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی، گفت: تعداد زیادی از کارگاه های تولید و توزیع مشروبات الکلی در استان شناسایی و برخورد شد همچنین یک هتل معروف در استان نیز که مشروب سرو می کرد به مدت ۴۰ روز پلمب شد.

سیدحسینی به موضوع سگ‎گردانی هم اشاره کرد و افزود: نخستین استانی بودیم که نسبت به جلوگیری از سگ‎گردانی به علت تهدید علیه بهداشت عمومی اقدام کردیم.

وی بر حمایت دادستانی از آمران معروف هم تاکید کرد و گفت: افرادی که تذکر لسانی می دهند باید در جامعه افزایش یابد و در مسیرهایی مثل ناهارخوران و الگندره حضور این گونه افراد نیاز است.

دادستان مرکز استان گلستان با بیان اینکه در قانون حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر وجود دارد، افزود: به گروه های داوطلب برای تذکر لسانی آموزش های لازم داده شده است.

دادستان مرکز استان گلستان از تشکیل گشت های رضویون خبر داد و گفت: موضوع گشت رضویون با تفاهم همکاری سه جانبه نیروی انتظامی، بسیج و دستگاه قضائی امضا شده است و بسیج گشت هایی را برای همه امور در طول شب از جمله جلوگیری از سرقت ها می گذارد.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha