پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۵۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان عنوان کرد:

تشریح برنامه های تبلیغات اسلامی کرمان در گام دوم انقلاب / توجه ویژه به مناطق حاشیه نشین

کرمان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان برنامه های این نهاد در گام دوم انقلاب را تشریح کرد.

تشریح برنامه های تبلیغات اسلامی کرمان در گام دوم انقلاب / توجه ویژه به مناطق حاشیه نشین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام علی جلالی اظهار کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بر مبنای معیارهای اسلامی شکل گرفت لذا بعد از انقلاب ضرورت داشت که در خصوص معارف و تبلیغ دین ساماندهی لازم صورت بگیرد و بر این اساس یکی از ابتکارات قابل توجه تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در یکم تیر سال ۱۳۶۰ توسط امام خمینی (ره) بود.

وی با اشاره به اینکه از جمله فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط با موضوعاتی همچون تبلیغ، اعزام مبلغ، هیئت های مذهبی و کانون های فرهنگی هنری است، ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی در مجموع متناسب با شرایط زمانی برنامه ها و فعالیت هایی را در دستور کار خود قرا داده است که از جمله آن تشکیل قرارگاه فضای مجازی مبین است که فعالیت خود را در زمینه تولید محتوا و تربیت مدرس آغاز کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان این مطلب که یک دوره آموزشی یک هفته ای را برای ۱۲۰ نفر تدارک دیدیم و خوشبختانه توانستیم مدرسان خوبی را تربیت کنیم که هم اکنون می توانند در سطح جامعه با موضوع فضای مجازی فعالیت کنند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت در زمینه گام دوم انقلاب از دیگر برنامه های مهم سازمان تبلیغات اسلامی است که در این زمینه نشست های تخصصی نیز برگزار کرده ایم، تصریح کرد: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه نشین شهر کرمان قریب به ۱۵ پایگاه فرهنگی احداث کرده و ۱۵ روحانی نیز در آنها مستقر شده اند.

حجت الاسلام جلالی با بیان این مطلب که در زمینه فعالیت های اجتماعی در سال گذشته کمک به زندانیان غیرعمد را داشته ایم که در این راستا ۱۰ نفر از زندانیان آزاد شدند، تصریح کرد: از دیگر برنامه های این سازمان در سال جاری اهدای ۵۱ سرویس جهیزه به خانواده های نیازمندی که شناسایی شده اند و تلاش براین است که در تاریخ ۲۹ تیر طی یک برنامه این مراسم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ما برنامه ها و تلاش زیادی را برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهیم اما یقیناً ما به اهداف خود صد درصد نرسیده ایم، عنوان داشت: شاید از جمله دلایل نرسیدن کامل به اهداف کمبود نیرو و انجام یکسری موازی کاری ها هست که امیدوارم با کنار هم قرار گرفتن تمامی ظرفیت های فرهنگی بتوانیم در راستای تحقق جامعه اسلامی گام برداریم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha