قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثبت نام یک هزار و 100 زنجانی در مسابقات قرآنی اوقاف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت نام یک هزار و 100 زنجانی در مسابقات قرآنی اوقاف خبر داد و گفت: مسابقات قرآنی اوقاف در رده شهرستانی چهارم تا دوازدهم تیرماه برگزار خواهد شد.

ثبت نام یک هزار و 100 زنجانی در مسابقات قرآنی اوقاف

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام جعفر جنتی امروز در زنجان اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه استان زنجان هر سال در راستای ترویج معارف دینی و قرآنی، مسابقات قرآن را اجرا می کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار می شود، اضافه کرد: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی اوقاف در رده شهرستانی چهارم تا دوازدهم تیرماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: حدود یک هزار و 100 نفر تاکنون برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده اند.

جنتی با اشاره به رشته های این دوره از مسابقات قرآن کریم شامل حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و دعاخوانی بیان کرد: رشته های معارفی نیز شامل حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه نفرات برتر هر یک از رشته های قرآنی اعلامی به مرحله استانی راه پیدا خواهند کرد، گفت: پس از این مرحله نیز نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان زنجان در حوزه قرآنی بیان کرد: طی سنوات گذشته شاهد کسب مقام های برتر از سوی شرکت کنندگان زنجان در مراحل کشوری بودیم.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha