قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تیشه گران: برای اعزام تیم ناشنوایان به هنگ کنگ دچار مشکل اعتباری هستیم

رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای اعزام کاروان ناشنوایان به بازیهای آسیایی هنگ کنگ دچار مشکل اعتباری هستیم که امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک زودتر این مشکل اعتباری مرتفع شود.

تیشه گران: برای اعزام تیم ناشنوایان به هنگ کنگ دچار مشکل اعتباری هستیم

ان تیشه گران ، درباره وضعیت تیم ناشنوایان برای شرکت در بازی های آسیایی هنگ کنگ اظهار کرد: از زمانی که ریاست فدراسیون را بر عهده گرفتم با وجود مشکلات مالی تلاش کردم کارها را به خوبی پیش ببرم تا در روند اعزام تیم های ناشنوایان به بازی های آسیایی مشکلی ایجاد نشود.

وی از فوتبال، دوومیدانی، فوتسال، جودو، تکواندو، والیبال ساحلی، تنیس روی میز و شنا به عنوان رشته های اعزامی به بازی های آسیایی نام برد و گفت: البته هنوز اعزام رشته های شنا و تنیس روی میز به هنگ کنگ مشخص نیست و اگر اعزامی در این دو رشته صورت بگیرد به احتمال زیاد تنها یک یا دو ورزشکار به این بازی ها اعزام می شوند.

رئیس فدراسیون ناشنوایان با اشاره به کمبود اعتباران برای اعزام کاروان ناشنوایان به بازی های آسیایی هنگ کنگ تصریح کرد: بودجه امسال فدراسیون ۳ میلیارد تومان است که البته در سه مال اول سال مقداری از بودجه پرداخت شده و منتظر پرداخت مابقی بودجه فدراسیون هستیم. البته با توجه به اینکه بازی های آسیایی هنگ کنگ را در آبان ماه پیش رو داریم امیدوارم وزارت بودجه ناشنوایان را زودتر از موعد و تا شهریورماه واریز کند تا دغدغه ای برای آماده سازی تیم ها و اعزام کاروان نداشته باشیم.

تیشه گران اضافه کرد: البته به دنبال جذب اسپانسر هستیم تا با کمک هیأت رئیسه فدراسیون و سایر سازمان ها و ارگان ها بودجه لازم برای اعزام کاروان ناشنوایان به بازی های آسیایی را فراهم کنیم. هر چند هنوز در جذب اسپانسر خوب عملکرد قابل قبولی نداشتیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که چقدر توانسته اید به دغدغه ورزشکاران ناشنوا از زمانی که ریاست فدراسیون را برعهده گرفتید پاسخ مثبت بدهید، تصریح کرد: طی ۳ ماهی که در رأس این فدراسیون قرار گرفتم هدفم بر این بود که مشکلات ورزشکاران ناشنوا را مرتفع کنم. اما با توجه به پیش رو بودن بازی های آسیایی هنگ کنگ تلاش کردم با تغییرات در انجمن ها، تعیین کادر فنی تیم ها و برپایی اردوهای تدارکاتی زودتر شرایط آماده سازی تیم ها را برای بازی های آسیایی هنگ کنگ فراهم کنم تا ورزشکاران بدون دغدغه خود را برای این مسابقات آماده کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha