پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عادل مجللی تنها نماینده بزرگسال در قهرمانی جهان کانو/ خط قرمز فدراسیون روی نام بقیه

ورزشکاران رده بزرگسال کانو برای مسابقات جهانی دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند و عادل مجللی تنها ورزشکار این رده سنی خواهد بود.

عادل مجللی تنها نماینده بزرگسال در قهرمانی جهان کانو/ خط قرمز فدراسیون روی نام بقیه

مرحله جدید تیم ملی قایقرانی آب های آرام برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان مجارستان از اول تیرماه آغاز شده است. در بخش کانو و در رده بزرگسالان تنها عادل مجللی به اردوی تیم ملی دعوت شده چراکه نتایج تست انتخابی تیم ملی سایر مدعیان تیم ملی بزرگسالان رضایت بخش نبوده است. کمیته فنی هم قرار است هفته جاری تشکیل جلسه بدهد و نتایج ضعیف کانو را مورد بررسی قرار دهد.

البته نکته مهم دیگر این است که ورزشکاران بزرگسال برای مسابقات جهانی مجارستان دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند و مجللی تنها نماینده رده بزرگسال است و پس از مسابقات جهانی باید دید فدراسیون چه تصمیمی می گیرد.

در تست انتخابی تیم ملی کانو، محمد نبی رضایی ورزشکار رده زیر ۲۳ سال تیم ملی موفق شد در کانوی تک نفره هزار متر بالاتر از نفرات رده بزرگسالان قرار بگیرد که این مسئله انتقاداتی را نسبت به عملکرد ورزشکاران رده بزرگسال به همراه داشت و همین مسئله هم باعث شد که در رده بزرگسالان تنها عادل مجللی که رشته تخصصی اش ۲۰۰ متر است، به اردو دعوت شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha