پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

میزبانی اردبیل از آثار برگزیده جشنواره بین المللی عکس خیام

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: اردبیل تا 6 تیرماه میزبان آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام خواهد بود.

میزبانی اردبیل از آثار برگزیده جشنواره بین المللی عکس خیام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رحمان مجرد در اردبیل در جریان آیین گشایش نمایشگاه آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام در حوزه هنری استان اردبیل اظهار کرد: در روزگار کنونی عکس و تصویر نقش مهمی دارد و هیچ رسانه ای نیست که از آن کمک نگیرد حتی استفاده از عکس از جمله شیوه های جدید انتقال خبر به زبانی قابل درک و ملموس است.

وی در خصوص برپایی نمایشگاه آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام در اردبیل افزود: جشنواره بین المللی عکس خیام از سوی نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در ایران (فیاپ) با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت وگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و نیز به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام برگزار شده است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل درباره بخش های مختلف جشنواره تصریح کرد: ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام به 6 بخش آزاد تک رنگ، آزاد رنگی، شهر، خلاقه، گردشگری و تلفن اختصاص یافت و هنرمندان ۵۰ کشور با 13هزار قطعه عکس  در آن شرکت کردند.

مجرد اضافه کرد: پیش از این، نمایشگاه آثار برگزیده ششمین جشنواره عکس خیام در شهرهای تهران، کرج، قم، ایلام، همدان (دو نمایشگاه) و اراک برگزار شده و اردبیل هشتمین شهر میزبان آثار برگزیده این دوره است که طبق برنامه و همچون دوره های پیشین، پس از این نیز در شهرهای مختلف ایران و برخی کشورها برپا خواهد شد.

از اردبیل، با توجه به اینکه کارشناسان آثار را بسیار قوی، تأثیرگذار و به لحاظ اقلیمی و آیینی متنوع ارزیابی کرده اند، بازدید از این نمایشگاه الهام بخش و برای عکاسان الزامی به نظر می رسد لذا علاقه مندان می توانند تا 6 تیر ماه از ساعت 9 تا 14 به نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل، واقع در میدان علی آباد، بالاتر از سه راه نیروگاه، روبه روی نیروگاه برق مراجعه و از آثار دیدن کنند.

 

انتهای پیام/3463/214/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha