قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صعود برزیل با تحقیر پرو/ ونزوئلا در یک چهارم نهایی کوپا آمه ریکا

تیم ملی فوتبال برزیل با پیروزی برابر پرو به مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ صعود کرد و ونزوئلا هم به عنوان تیم دوم در جمع هشت تیم برتر قرار گرفت.

صعود برزیل با تحقیر پرو/ ونزوئلا در یک چهارم نهایی کوپا آمه ریکا

هفته سوم مرحله گروهی کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ شنبه شب با دو دیدار آغاز شد و دو تیم برزیل و ونزوئلا با پیروزی برابر حریفانشان به دور بعد صعود کردند.

در گروه A برزیل برابر پرو قرار گرفت و با پنج گل حریفش را شکست داد. سلسائو با قدرت بازی را شروع کرد و توانست پیش از دقیقه ۱۵ گل نخست را به ثمر برساند . کاسمیرو این گل را به نام خود ثبت کرد. برتری برزیل ادامه داشت تا این که گل دوم این تیم با اشتباه دروازه بان حریف رقم خورد. زمانی که پدر  گایسه می خواست به توپ ضربه بزند فیرمینو نزدیکش شد و توپ با برخورد به بازیکن برزیلی به تیرک برخورد کرد. فیرمینیو این فرصت را از دست نداد و به راحتی دروازه حریف را باز کرد. در ادامه شوت زیبای اورتون نتیجه را سه بر صفر به نفع سلسائو کرد.

برزیل در نیمه دوم هم به نمایش خوب خود ادامه داد. این بار نوبت به گلزنی دنی آلوس رسید. بازی در دقیقه ۵۳ چهار بر صفر به نفع شاگردان تیته شد. الکس ساندرو، آلان و ویلیان پس از این گل فرصت بازی پیدا کردند. ویلیان در لحظات پایانی با ضربه زیبایش جشنواره گل تیمش را تکمیل کرد. در وقت های اضافه داور یک پنالتی به نفع میزبان اعلام کرد اما ضربه گابریل ژسوس را دروازه بان پرو مهار کرد .  سلسائو با کسب هفت امتیاز به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کرد.
در دیگر بازی ونزوئلا برابر بولیوی قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک حریفش را شکست داد تا پس از برزیل به عنوان تیم دوم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. پس از ونزوئلای پنج امتیازی پرو با چهار امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. این تیم باید منتظر نتایج گروه B و C بماند و سپس وضعیت صعودش به دور بعد مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha