پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسیر ترددهای جدید در ورامین اعلام شد

فرماندار ورامین گفت : اعمال طرح ترافیکی آزمایشی بوده و مسیر ترددهای جدید در شهر ورامین به زودی اجرایی می شود.

مسیر ترددهای جدید در ورامین اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین کاغذلو در ورامین در خصوص تغییر مسیرهای چند محور اصلی این شهر، اظهار داشت: در دو سال گذشته این طرح توسط شهرداری مطرح شد و بعد از مطالعات و پژوهش های فراوان در شورای ترافیک شهر تصویب شد تا به صورت آزمایشی انجام شود.

وی تصریح کرد: این طرح در راستای ایجاد فضای بهتر و دسترسی آسان تر مردم که از سمت تهران یا سایر شهرستان ها به سمت ورامین می آیند از مرکز شهر عبور کنند و از نگاه شهرسازی نیز مسیر خروجی شهر باید از حاشیه ها و کمربندی های شهر باشد تا مردم به راحتی از شهر خارج شوند.

کاغذ لو افزود: در مدتی که طرح در حال اجرا است، در برخی نقاط بازخورد بسیار خوب و نقاطی بازخورد ضعیف تری داشته است که شامل ۲ تغییر مسیر شهری است که شامل مسیر خیابان مسجد جامع به سمت جنوب و مسیر خیابان شهید محمودی به سمت شمال می شود و با توجه به بازگشایی معبر مسجد جامع به سمت پائین بار ترافیکی که نقطه ترافیکی ما بوده و در خیابان رسالت و چهارراه طالقانی و خود خیابان طالقانی 30 درصد کاهش ترافیکی کاهش یافت است.

وی افزود: برداشتن ایستگاه تاکسی از ابتدای خیابان طالقانی و انتقال آن به سمت خیابان 15 خرداد درروند رفت آمد تأثیرگذار بوده و باعث شده بار ترافیکی در ابتدای ورودی میدان کاهش پیدا کند.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن تشکر از مردم بیان داشت: مردم در این طرح مشارکت خوبی داشتند و علیرغم وجود برخی مشکلات دررفت و آمد شهروندان با این طرح همکاری مناسبی داشتند مردم صبوری کنند این طرح بسیار خوب است و در آینده نزدیک ثمرات خوبی را در بر خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح مردم شهرستان ورامین نظارت داشته و بعضاً نظرات کارشناسی بسیار خوبی دادند که این نشان از توجه مردم دارد به محل زندگی خودشان است و همه اعضاء کمیته ترافیک اهتمام ویژه برای حل مشکل ترافیک دارند.

این مسوول گفت: خیابان شهید محمودی به خاطر اینکه به صورت عمود وارد خیابان شهدا می شود و دو لاین خیابان را در برمی گرفت و به خاطر پارک هایی که انجام می دادند به اجبار در طرح جدید به سمت جنوب بازمی گردد.

کاغذلو در ادامه گفت: در طرح جدید خیابان مسجد جامع به قوت خود پابرجاست و به خاطر کم کردن بار ترافیکی خیابان رسالت که مردم در ترافیک گرفتار می شوند، خیابان طالقانی قبلاً از سمت جنوب به شمال بود در طرح جدید برعکس می شود و ترددها از شما به جنوب خواهد بود.

فرماندار ورامین اذعان داشت: خیابان شهید بهشتی به خاطر اعتراضات توسط کسبه و خلوت شدن خیابان این مسیر از میدان رازی تا میدان اصلی دوطرفه می شود تا مردم دسترسی راحت ری به مرکز شهر داشته باشند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/م/الف30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha