پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمک 500 میلیون ریالی تیم اعزامی هرمزگان به احداث صحن حضرت زينب(س)

سرپرست تیم اعزامی هرمزگان به کشور عراق از مساعدت 500 میلیون ریالی مسؤولان ستادهای بازسازی عتبات عالیات این استان به احداث صحن حضرت زينب(س) در کربلا خبر داد.

کمک 500 میلیون ریالی تیم اعزامی هرمزگان به احداث صحن حضرت زينب(س)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید جابری شامگاه امروز در گفت وگوی تلفنی با در قشم، اظهار داشت: تیم اعزامی هرمزگان به کشور عراق متشکل از ۱۵ نفر از مسؤولان ستادهای بازسازی عتبات عالیات این استان است.

وی بازدید میدانی از محل هزینه کرد اعتبارات مردمی اهدایی جهت بازسازی عتبات عالیات را از مهم ترین اهداف این سفر برشمرد و افزود: بازدید از صحن حضرت زنیب(س) در کربلای معلی با ۱۶۴ هزار متر زیربنا در چهار طبقه یکی از این برنامه ها را تشکیل می دهد.

مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات قشم و سرپرست تیم اعزامی هرمزگان به عراق بیان کرد: پیش بینی می شود این صحن که شامل فضای زیارتی و غیرزیارتی بوده و از طریق ورودی های سرداب، باب الرأس شریف و باب القبله به حرم کنونی متصل می شود از اربعین امسال به بهره برداری برسد.

جابری از مساعدت نقدی بیش از ۵۰۰ میلیون ریالی تیم اعزامی هرمزگان به احداث صحن حضرت زینب(س) خبر داد و خاطرنشان کرد: این کمک از حساب شخصی افراد اهداء شده است.

وی بیان کرد: مردم می توانند علاوه بر مشارکت نقدی و غیرنقدی به ساخت این صحن، زمین های آن را یک مترمربع تا هر مساحتی که در توان داشته باشند از ستاد بازسازی عتبات عالیات خریداری کنند.

سرپرست تیم اعزامی هرمزگان به عتبات عالیات ادامه داد: در ازای پرداخت وجه زمین خریداری شده به صورت نقد و اقساط، سند مالکیت افتخاری برای افراد صادر می شود و از این طریق می توانند در طرح توسعه حرم مطهر امام حسین(ع) مشارکت کنند.

جابری ابراز داشت: ستادهای بازسازی عتبات عالیات در سطح استان هرمزگان نسبت به ارائه اطلاعات تکمیلی و جذب مشارکت علاقه مندان از آمادگی کامل برخوردار هستند.

گفتنی است، این سفر از از ۲۶ خردادماه آغاز و فردا (دوم تیرماه) به پایان می رسد.

انتهای پیام/ن/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha