قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خدمات بانک های «دشتی» به واحدهای صنفی قابل قبول نیست

رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتی گفت:بیش از ۵۰ درصد سرمایه در گردش بانک ها از وجود اصناف و کسبه و بازاریان هست ولی خدماتی که بانک ها به این قشر از جامعه ارائه می دهند کم و غیرقابل قبول است.

خدمات بانک های «دشتی» به واحدهای صنفی قابل قبول نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید مختاری عصر شنبه در شهرستان دشتی اظهار داشت:  اتاق اصناف شهرستان دشتی با یک دفتر نمایندگی در کاکی و یک دفتر در بخشداری شنبه ، 12 اتحادیه صنفی و سه هزار و 300 واحد صنفی در قالب 230 رسته مختلف در حال خدمت رسانی به عموم مردم هستند.

 رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه، 92 پروانه کسب صادر شده است، افزود: در این مدت طی بازرسی های انجام گرفته 47 واحد صنفی فاقد پروانه کسب شناسایی شده اند و آنها را ملزم به گرفتن این مجوز کرده ایم.

وی ادامه داد: با حمایت های فرماندار و همراهی رؤسای ادارات مرتبط با اصناف در محل تولیدی ها و دستورات مهم جهت حل و فصل مشکلات و بخشش و تخفیف بدهی های مالیاتی و بیمه ای و همچنین تاکید ایشان به دستگاه های اجرایی و پیمانکاران برای تهیه ملزومات اداری و مصالح مورد نیاز خود از پتانسیل اصناف و تولیدی های شهرستان سبب گردید که یک بار دیگر چرخ های تولیدی های شهرستان با امید بچرخد.

مختاری یادآور شد: بیش از ۵۰ درصد سرمایه در گردش بانک ها از وجود اصناف و کسبه و بازاریان هست ولی خدماتی که بانک ها به این قشر از جامعه ارائه می دهند کم و غیرقابل قبول است و واحدهای صنفی به ندرت و سختی می توانند از بانک های شهرستان تسهیلات بگیرند ، در حالی که  فرماندار  در جلسات اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید مستمر به بانک ها و مدیرعامل هایشان تاکید کردند که با اصناف و بازاریان همکاری بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha