قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کولاکوویچ: اهمیتی به خیلی از صحبت ها نمی دهم/معنوی نژاد نیاز به اعتماد به نفس دارد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اهمیتی به خیلی از صحبت ها نمی دهم، تغییرات دلایل مختلفی دارد از جمله مصدومیت و خستگی و ... حتی شاهد هستیم تیمی مانند استرالیا هم تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد می کند.

کولاکوویچ: اهمیتی به خیلی از صحبت ها نمی دهم/معنوی نژاد نیاز به اعتماد به نفس دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و در مورد این مسابقه اظهار داشت: تمام تیم ها این امتیاز را داشتند که در این جو فوق العاده بازی کنند. ما میزبان بودیم و هواداران در ارومیه و اردبیل ما را به خوبی حمایت کردند.

وی ادامه داد: در ست اول بازی روز گذشته و دیدار مقابل کانادا حضور تماشاگران فشاری هم به ما وارد کرد. در مجموع خوشحالم که توانستیم دو هفته از حریفان خود میزبانی کنیم.

کولاکوویچ درپاسخ به این سوال که آیا انتقادات اخیر موجب شد تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کنید یا دلیل دیگری داشت، تصریح کرد: معمولاً به عنوان یک مربی اهمیتی به خیلی از صحبت ها نمی دهم، چون من مربی هستم و باید کار خودم را انجام دهم. تمایلی ندارم هر روز درمورد این موضوع صحبت کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: تغییرات دلایل مختلفی دارد از جمله مصدومیت و خستگی و ... حتی شاهد هستیم تیمی مانند استرالیا هم تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد می کند.

وی درخصوص عملکرد معنوی نژاد عنوان کرد: او در بازی های زیادی این فرصت را داشت که به ما کمک کند. او در بازی مقابل آرژانتین در هفته دوم مصدوم شد، اما حالا به تیم برگشته است. معنوی نژاد نیاز به اعتماد به نفس دارد تا با تیم هماهنگ شود. امروز او در مجموع خوب بازی کرد، اما چند بار در زدن سرویس پرشی مشکل داشت.

کولاکوویچ درمورد غیبت سعید معروف در نشست خبری روز گذشته گفت: معروف به دلیل ازدحام مقابل سالن کنفرانس نتوانست به نشست خبری بیاید. مردم می خواستند با وی عکس بگیرند، اما قطعاً در بازی های بعدی حتما در نشست خبری حضور پیدا می کند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha