قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتقاد روس ها از خط و نشان ترامپ برای ایران

نمایندگان پارلمان روسیه همراه با مقامات دولتی این کشور ضمن هشدار به آمریکا برای هرگونه اقدام علیه ایران و سرزنش دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای خط و نشان کشیدن برای تهران اعلام کرده اند که هر گونه تهاجم به ایران حتی جزئی پیامدهای جهانی خواهد داشت.

انتقاد روس ها از خط و نشان ترامپ برای ایران
فرانتس کلینتسویچ معاون اول شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) روز شنبه در مطلبی در شبکه اجتماعی فیس بوک نوشت: بدیهی است که باید مواظب سخنان خود بود حال آنکه ترامپ چنین رفتار نمی کند؛ لحن ترامپ در مقابل ایرانی ها تندتر از کره شمالی است چرا که آنها سلاح اتمی ندارند.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون اول کمیسیون دفاعی شورای فدراسیون خاطرنشان کرد: بسیار نگرانم که ایران به دلیل اقدامات ترامپ مسیر خود را تغییر دهد و از برجام خارج شود.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد که اقدامات ترامپ علیه ایران، دیگر کشورها را هم ترغیب می کند که به سمت دست یابی به بمب اتمی حرکت کنند به این ترتیب به نظام منع انتشار سلاح های هسته ای به عنوان یکی از عوامل کلیدی امنیت بین المللی ضربه شدید وارد خواهد شد.

**اظهارات ترامپ غیرمسئولانه است
یوری شویتکین معاون کمیسیون دفاعی دومای روسیه نیز اظهاراتضدایرانی ترامپ را غیرمسئولانه و بیجا خواند.
وی به راشاتودی گفت: ترامپ مسئولیت خود در برابر جهان بخاطر اینکه تصمیم وی ممکن است منجر به فاجعه جهانی شود را درک نمی کند.
به گفته وی، تشدید اختلافات بین تهران و واشنگتن ضربه جدی به اقتصاد بسیاری از کشورها بویژه کشورهایی وارد خواهد کرد که از ایران نفت خریداری می کنند.
مقام پارلمانی روس گفت: بدیهی است که در اینجا موضع ترامپ نه به عنوان رئیس جمهور بلکه به عنوان تاجر درنظر گرفته می شود که از راه ترساندن و ایجاد مساله می خواهد برای خود منافعی کسب کند.

پیشتر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و دمیتری پسکوف سخنگوی کرملین به آمریکا برای هرگونه اقدام نظامی علیه ایران هشدار داده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha