قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لیگ ملت های والیبال / ایران ۲ - استرالیا صفر

ست دوم دیدار تیم های ملی والیبال ایران و استرالیا با پیروزی شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد.

لیگ ملت های والیبال / ایران ۲ - استرالیا صفر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

ست دوم دیدار تیم های ملی والیبال ایران و استرالیا با پیروزی شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود از هفته چهارم رقابت های لیگ ملت های 2019 از ساعت 18:30 در سالن حسین رضازاده اردبیل به مصاف استرالیا رفت.

ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، علی شفیعی، علی اصغر مجرد، محمدجواد معنوی نژاد، فرهاد قائمی، پوریا یلی و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد.

* ست نخست؛ 25 بر 19 به سود ایران

تیم استرالیا بازی را بهتر آغاز کرد و 5 بر یک از ایران پیش افتاد، اما تیم ایران خیلی زود به بازی برگشت و توانست نتیجه بازی را 8 بر 7 به سود خود کند تا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. کولاکوویچ دو تغییر اساسی در ترکیب اولیه ایران ایجاد کرد و معنوی نژاد و قائمی را جایگزین عبادی پور و فیاضی کرد. سرویس تماشایی امیر غفور امتیاز 16 را برای ایران به ارمغان آورد تا نتیجه بازی 16 بر 14 به سود ایران شود و تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. عملکرد ضعیف و دور از انتظار معنوی نژاد موجب شد تا عبادی پور جایگزین وی شود. وی پیش از تعویض سرویسی زد که حتی به تور هم نرسید! این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ 25 بر 19 به سود ایران

برای شروع ست دوم معنوی نژاد یک بار دیگر در ترکیب ایران قرار گرفت. سرویس های بی نقص و دفاع های هماهنگ روی تور موجب شد تا نتیجه بازی 8 بر 3 به سود ایران شود تا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. اشتباهات سرویس در تیم استرالیا موجب شد تا ایران شرایط بهتری پیدا کند. در امتیاز 16 بر 11 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. اختلاف 6 امتیازی موجب شد لبدف، سرمربی تیم ملی استرالیا با درخواست وقت استراحت فنی وقفه ای در جریان بازی ایجاد کند. این ست با نتیجه 25 بر 19 به سود ایران تمام شد.

تیم ملی والیبال ایران فردا در سومین مسابقه خود از هفته چهارم باید از ساعت 18:30 به مصاف فرانسه برود.

ادامه دارد...

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha