قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 گوشی تاشو «هواوی میت ایکس» تا پایان تابستان رونمایی می شود؟ / امیدهای جدید برای غول فناوری چین

خبرهایی تایید نشده از برند هواوی حکایت از آن دارند که گوشی تاشو هواوی میت ایکس تا پایان تابستان و در ماه سپتامبر رونمایی می شود.

 گوشی تاشو «هواوی میت ایکس» تا پایان تابستان رونمایی می شود؟ / امیدهای جدید برای غول فناوری چین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرهایی تایید نشده از برند هواوی حکایت از آن دارند که گوشی تاشو هواوی میت ایکس تا پایان تابستان و در ماه سپتامبر رونمایی می شود.

برند چینی هواوی که در تلاش است با بحران تحریم های ایالات متحده کنار آمده و مشکلات را حل کند در حال کار روی گوشی تاشو هواوی میت ایکس است. ابن برند فرایند تولید گوشی تاشو را در شرایطی با جدیت دنبال می کند که هنوز سرنوشت گوشی های مختلف این شرکت در بازارهای بین المللی تا حدودی تردید آمیز است.

پیش از این نیز اعلام شده بود هواوی میت ایکس در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد اما مدتی پیش این خبر با توجه به شرایط فعلی هواوی تکذیب شد اما اکنون این خبر بار دیگر مطرح شده است و برخی منابع خبری چینی معتقدند بازه زمانی روزهای پایانی تابستان و پاییز 2019 زمان رونمایی از گوشی تاشو هواوی خواهد بود.

وینسنت پنگ، معاون ارشد شرکت هواوی نیز اعلام کرده احتمالا تا سپتامبر آینده شاهد گوشی جدید هواوی خواهیم بود. پیش از این پنگ در گفتگو با وال استریت ژورنال اعلام کرده بود که علت تاخیر گوشی  2600 دلاری میت ایکس تلاش برای افزایش هر چه بیشتر کیفیت نمایشگر است. او در این مصاحبه بر انجام آزمایش های متعدد تاکید کرد.

سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای کره ای مدتی پیش مجبور شد رونمایی تلفن همراه تاشو خود را به تاخیر بیندازد. علت این تاخیر، رسوایی و ضعف شدید عملکرد گوشی های سامسونگ است. باید دید در ماراتن تولید گوشی های تاشو کدام شرکت برنده خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha