قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۴۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بانک ها مانع تحقق بازسازی واحدهای مسکونی گلستان/ ۱۰ هزار و ۶۸۰ پرونده در صف انتظار عقد قرارداد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان از بانک ها به عنوان بزرگترین مانع در تحقق بازسازی واحدهای مسکونی سیل زده در این استان خبر داد.

بانک ها مانع تحقق بازسازی واحدهای مسکونی گلستان/ ۱۰ هزار و ۶۸۰ پرونده در صف انتظار عقد قرارداد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از گرگان، محمدتقی زمانی نژاد عصر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون ۱۰ هزار و ۶۸۰ مالک واحد مسکونی در استان گلستان که بر اثر سیل دچار خسارت و آسیب شدند در صف انتظار عقد قرارداد با بانک ها هستند، که تسریع در ساخت و ساز واحدهای مسکونی مناطق سیل زده نیازمند همکاری بانک هاست.

وی از معرفی پرونده ۱۲ هزار و ۸۸۶  مالک خسارت دیده به بانک های عامل توسط بنیاد مسکن استان خبر داد و تصریح کرد: متاسفانه بانک ها تا کنون با ۲ هزار و ۲۰۶ مالک عقد قرارداد کردند که این امر بزرگترین مانع در تحقق بازسازی واحدهای مسکونی در استان گلستان است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان در خصوص پرداخت تسهیلات بلاعوض به متقاضیان واحدهای مسکونی در مناطق سیل زده استان گفت: ۲۴ میلیارد و ۷۲۳ میلیون تومان کمک بلاعوض تاکنون پرداخت شده است این تسهیلات در اختیار ۵ هزار و ۱۶۷ مالک واحد مسکونی خسارت دیده از سیل استان گلستان قرار گرفت.

به گفته زمانی نژاد؛ تا کنون کار تعمیرات ۴ هزار و ۲۳۲ واحد مسکونی آسیب دیده آغاز و ۷۲ واحد به پایان رسیده است، اگر بانک ها در این زمینه همکاری کنند سرعت تکمیل منازل مسکونی در این مناطق سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

انتهای پیام/83001

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha