پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۳۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آنی شرلی باز هم تجدید چاپ شد

رمان هشت جلدی آنی شرلی نوشته «ال.ام.مونتگمری» و ترجمه سارا قدیانی تجدید چاپ شد و در اختیار علاقه مندان به رمان های این نویسنده معروف قرار گرفت.

آنی شرلی باز هم تجدید چاپ شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رمان هشت جلدی آنی شرلی نوشته «ال.ام.مونتگمری» و ترجمه سارا قدیانی تجدید چاپ شد و در اختیار علاقه مندان به رمان های این نویسنده معروف قرار گرفت.

آنی شرلی دختری کک و مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیم خانه بزرگ شده است. او با هوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار سعی می کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی های بسیاری را پشت سر بگذارد، ولی آینده در نظرش آن قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن با هر مشکلی کنار می آید.

مؤسسه انتشارات قدیانی، رمان های آنی شرلی را  با عناوین «آنی شرلی در گرین گیبلز» در نوبت چاپ چهاردهم،«آنی شرلی در خانه رؤیاها» در نوبت چاپ دوازدهم، «دره رنگین کمان» در نوبت چاپ یازدهم و «ریلا در اینگل در نوبت چاپ دوازدهم «آنی شرلی در جزیره» در نوبت چاپ چهاردهم، «آنی شرلی در اینگل ساید» در نوبت چاپ یازدهم، «آنی شرلی در ویندی پاپلرز» در نوبت چاپ سیزدهم، آنی شرلی در اونلی در نوبت چاپ چهاردهم  نوشته ال. ام. مونتگمری و ترجمه سارا قدیانی"که جزو کتاب های تشویقی در سومین جشنواره کتاب های برتر کودک و نوجوان می باشند  را با قیمت هر جلد ۳۰۰۰۰ هزار تومان روانه بازار کتاب کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha