قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۳۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تاج: امسال مثل فیفا و یوفا برخورد می کنیم/ دادکان و مصطفوی حق دارند حرف بزنند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امسال مثل فیفا و یوفا عمل می کنیم و همانطور که بارها توضیح دادم بیانیه نویسی جریمه خواهد داشت.

تاج: امسال مثل فیفا و یوفا برخورد می کنیم/ دادکان و مصطفوی حق دارند حرف بزنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی تاج با اشاره به حوادث رخ داده درباره فینال جام حذفی و اینکه مدعی شده بود برخی ارگان ها با فدراسیون همکاری نمی کنند گفت: من ارگان خاصی را نگفتم، حرف ما این است که وقتی می شود ورزشگاه ها را کنترل کرد و بلیت را الکترونیک کرد چرا این کار انجام نشود؟

وی افزود: نیروی انتظامی می گوید ما 10 هزار نفر را پشت در ورزشگاه نمی توانیم کنترل کنیم. من در مجلس هم گفتم اگر فردا تیمی را از بازی داخل خانه محروم کردیم نمایندگان محترم فشار نیاورند که بازی در همان استان برگزار شود.

تاج در خصوص عدم برخورد قاطع با خاطیان گفت: کل قراردادهای امسال پیوست انضباطی دارد. از هفته اول برخورد خواهیم کرد. هر مربی یا بازیکنی علیه داور حرف بزند مطمئنا محروم می شود. امسال مثل فیفا و یوفا عمل می کنیم و همانطور که بارها توضیح دادم بیانیه نویسی جریمه خواهد داشت.

وی در خصوص گلایه هایی که از برخی نمایندگان مجلس داشت گفت: فوتبال باید نگاه فوتبالی داشته باشد. کسی که نه تیمی دارد و نه استانش تیمی دارد نباید حرف فوتبالی بزند.دادکان و مصطفوی اگر حرف هایی می زنند 7-8 هزار مسابقه در سال بازی برگزار کرده اند. اگر نماینده ای حرف هایی می زند که ما نمی دانیم کجای فوتبال است این برای ما سخت است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha