پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۳۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش 3 برابری تسهیلات اشتغال کمیته امداد در سال 98 نسبت به سال گذشته

مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به پرداخت 85 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در سال گذشته در سطح استان گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده 222 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال یعنی سه برابر بیشتر از سال 97 به متقاضیان پرداخت می شود.

افزایش 3 برابری تسهیلات اشتغال کمیته امداد در سال 98 نسبت به سال گذشته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس اهرابی امروز در لنگرود با اشاره به حمایت کمیته امداد به تولیدکنندگان در راستای شعار رونق تولید اظهار کرد: در سال جاری 1800 جعبه تخم نوغان بین 800 خانواده تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان به صورت رایگان توزیع کردیم.

وی با بیان اینکه 10 اداره در سطح استان پیگیر این موضوع بودند، گفت: توزیع تخم نوغان به خانواده هایی اهدا شد که توانایی نگه داری و پرورش پیله ابریشم را داشته باشند که این کار توسط کارشناسان کمیته امداد انجام شد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه یکی از رسالت های کمیته امداد شناسایی افراد توانمند و ایجاد اشتغال پایدار است، تصریح کرد: پیش بینی می کنیم که حاصل توزیع 1800 جعبه تخم نوغان، بالغ بر پنج میلیارد و 200 میلیون تومان برای پرورش دهندگان پیله ابریشم آورده داشته باشد.

 اهرابی با بیان اینکه 482 جعبه تخم نوغان بین 152 خانواده تحت پوشش توزیع شد، افزود: میانگین توزیع هر خانوار حدود چهار جعبه تخم نوغان است که تماماً به صورت رایگان به آنان اهدا شد.

وی با اشاره به میزان تسهیلات پرداخت شده کمیته امداد در سال 1397 بیان کرد: در سال گذشته به 3750 طرح اشتغال زایی 85 میلیارد تومان به متقاضیان به صورت قرض الحسنه پرداخت شد که طی برنامه ریزی های انجام شده 222 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال یعنی سه برابر بیشتر از سال 97 به متقاضیان ایجاد اشتغال پرداخت می شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه در سال گذشته سه میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات برای اشتغال در شهرستان لنگرود پرداخت شد، گفت: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده برای شهرستان لنگرود در سال جاری هشت میلیارد و 300 میلیون تومان است و از بانک ها بابت همکاری در پرداخت تسهیلات تشکر می کنم.

انتهای پیام/84008

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha