قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۳۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همایش بزرگ باستانی کاران و گرامیداشت روز پهلوانی در کرمانشاه برگزار شد

رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان کرمانشاه گفت: مراسم بزرگداشت روز پهلوانی و گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدربه صورت همزمان در چند شهرستان استان کرمانشا برگزار شد.

همایش بزرگ باستانی کاران و گرامیداشت روز پهلوانی در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سالار احمدزاده امروز در کرمانشاه، اظهار داشت: از تمام هیأت های شهرستانی هیأت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان خواستیم برنامه های گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر را در روز پنج شنبه و جمعه برگزار کنند و در شهر کرمانشاه، همایش بزرگ باستانی کاران استان کرمانشاه با هدف معرفی این رشته و زنده نگهداشتن آئین های پهلوانی در رشته باستانی در زورخانه غیرمسقف  شهدای عملیات 7 نصر پارک کوهستان کرمانشاه برگزار شد.

رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به انتظارات که داشتیم این برنامه با مشارکت خوب پیشکسوتان و قهرمانان رشته باستانی استان کرمانشاه و با حضور مردم کرمانشاه در کنار مسؤولان استان و شهر کرمانشاه در عصر روز پنج شنبه در زورخانه غیرمسقف پارک کوهستان کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به تغییر رویکرد اجرای این برنامه در سال جاری، تصریح کرد: در سال های دور تمام ورزشکاران استان کرمانشاه در شهر کرمانشاه جمع شده و یک همایش متمرکز را برگزار می کردند، اما با توجه به سختی و بعد مسافت از هیأت های شهرستانی خواستیم به صورت همزمان در سراسر استان این همایش را برگزار کنند.

احمدزاده با اشاره به روند برگزاری این برنامه در سال های اخیر، افزود: در طول سال های اخیر با هدف تنوع بخشی و ترویج ورزش های زورخانه ای و پهلوانی این مسابقات در امکان متفاوتی همچون مجموعه ورزشی آزادی، مجموع ورزشی شهید بهشتی در استان برگزار شد و این برنامه در سال جاری در مجموعه زورخانه غیرمسقف شهدای 7 نصر پارک کوهستان برگزار شد.

وی با بیان موفقیت های این هیأت در طول 2 سال اخیر ،گفت: در طول 2 سال اخیر 150 مدال رنگارنگ در مسابقات مختلف توسط هیأت ورزش های زورخانه و باستانی استان کرمانشاه کسب شد و جایگاه هیأت استان کرمانشاه را از رتبه 20 به جمع 6 تیم برتر کشور ارتقا داد.

وی با اشاره به برنامه های جانبی این همایش، گفت: در این همایش طی یک برنامه از پیشکوست ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان کرمانشاه «غلام علی چهری»، که پس از سال ها حضور در رشته ورزش زورخانه و باستانی اخیرا فوت شده اند با تجلیل از خانواده ایشان یاد و خاطره او زنده و تقدیر شد و همچنین از 15 مربی آمادگی جسمانی حوزه ورزش های پارکی نیز تقدیر شد.

انتهای پیام/پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha