پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۳۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در هاله ای از ابهام است/ تامین امنیت استادیوم ها به عهده ناجا است

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با اين شرايط به گفته آقای تاج برگزاری مسابقات در هاله ای از ابهام است و معلوم نيست برگزار شود یا خير.

برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در هاله ای از ابهام است/ تامین امنیت استادیوم ها به عهده ناجا است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فریدون اصفهانیان امروز در زنجان اظهار کرد: در جلسه ای که از باشگاه های لیگ برتر برای راه اندازی و استفاده از VAR در استادیوم ها دعوت شده بود فقط  ٧ باشگاه حضور داشتند.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بااشاره به اینکه باید همه زیرساخت های VAR در استادیوم ها وجود داشته باشد، اضافه کرد: بخاطر همین از فصل بعد همه باشگاه ها ملزم به نصب دوربین های مورد نیاز و دستگاه لازم برای استفاده ازVAR خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه هزینه های تجهیز نیز به حدی نیست که باشگاه ها نتوانند آن را تامین کنند و باید این اتفاق بیافتد بخاطر اینکه استفاده از آن همانطور که در مسابقات جهانی دیدیم می تواند از اشتباهات بکاهد و به دادن حق به حقدار کمک کند هرچند ممکن هست حتی با وجود VAR هم اشتباه وجود داشته باشد.
اصفهانیان در رابطه با آموزش VAR نیز گفت:  قرار شد که از طرف FiFA یا AFC مدرس در ایران حضور یافته و آموزش های لازم را به داوران و افراد مورد نیاز آموزش دهند.
وی تصریح کرد: پس از آماده سازی زیرساخت ها و آموزش های لازم پس از تایید  FIFA می توان از VAR در مسابقات استفاده کرد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه به سؤالی درباره حذف یکی از باشگاه های ایران در مسابقات آسیایی نیز گفت: من اطلاعی ندارم کدام باشگاه مشمول این شرایط است، اما آنچه که مسلم است برای حضور در مسابقات همه باشگاه ها باید بدهی های خود را پرداخت کرده و تسویه مالی باشگاه ها را در همه موارد به FIFA ارائه دهند.
وی با اشاره به اینکه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر انجام شده یا خیر؟ نیز، گفت: با این شرایط به گفته آقای تاج برگزاری مسابقات در هاله ای از ابهام است و معلوم نیست برگزار شود یا خیر.
اصفهانیان با اشاره به اینکه تامین امنیت استادیوم ها در مسابقات به عهده نیروهای امنیتی و انتظامی است، تصریح کرد فدراسیون پس از تایید استادیوم برای برگزاری مسابقات به نحو مطلوبتر نماینده و یا ناظرانی را به مسابقات اعزام می کند.
عضو هیأت رئیسه در رابطه باحضوریک تیم درمسابقات لیگ ٢ کشور از استان زنجان گفت: استاندار  زنجان اعلام کرده که می خواهد دو میلیارد تومان برای فوتبال زنجان در لیگ هزینه کندکه پیرو همین موضوع با هماهنگی که انجام شد، با حضور استاندار زنجان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در حضور رئیس فدراسیون جلسه ای داشتیم.

وی گفت: پس از صحبت های استاندار، آقای تاج، بنده و مدیرکل ورزش و جوانان نتیجه این شد که این درخواست که زنجان در مسابقات لیگ ٢کشور با حمایت استاندار  در مسابقات حضور داشته باشد مقرر شد بنده این موضوع را در جلسه هیات رئیسه مطرح کنم تا بررسی توسط اعضای  هیات رىًیسه انجام و نتیجه به استاندار  ابلاغ شود.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه درارتباط با کمیته داوران نیز جلسه برگزار شد، اضافه کرد: طبق نظر ریاست فدراسیون رئیس کمیته داوران هفته آینده اعلام خواهد شد.
وی افزود:نظر FIFA این است که بایستی رىًیس کمیته داوران عضو هیأت رئیسه بوده و در هیأت رئیسه رای بیاورد، البته در حال حاضر ما رئیس دپارتمان نداریم و کمیته داوران نیز با سرپرستی اداره می شود.

انتهای پیام/73005/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha