پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۲۰۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع کارت بلیت خبرنگاران از هفته آینده

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری در مورد نحوه توزیع کارت بلیت خبرنگاری توضیحاتی ارائه کرد.

توزیع کارت بلیت خبرنگاران از هفته آینده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد خوانساری ، در مورد آخرین وضعیت صدور کارت بلیت برای خبرنگاران گفت: این کارت بلیت به خبرنگارانی تعلق می گیرد که بنا به هر دلیلی از جمله نداشتن وسیله شخصی، عدم تمایل به دریافت سهمیه،  محدودیت در دریافت طرح و...  نتوانستند از سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری استفاده کنند.

وی با بیان اینکه با پایان گرفتن بررسی مدارک خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک، به نظر می رسد روند توزیع کارت بلیت های خبرنگاری از هفته آینده انجام شود، گفت: در هفته آینده کارت بلیت های مدت دار میان خبرنگاران با شارژ مشخص توزیع می شود.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری با بیان اینکه احتمالا کارت بلیت های جدید صادر می شود که از طریق پست یا تحویل در دو ایستگاه مترو به خبرنگاران تحویل داده می شود افزود: اعتبار کارت های فعلی در اختیار خبرنگاران با هر مبلغ اعتبار صفر خواهد شد و بعد از آن کارت های جدید تحویل داده می شود.

خوانساری با بیان اینکه مبلغ اعتبار کارت بلیت ها به مانند سال گذشته ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود ادامه داد: هفته آینده طی اطلاعیه ای نحوه و ساز و کار توزیع کارت بلیت های یکساله منتشر می شود اما میزان شارژ کارت ها به صورتی است که بدون دغدغه  خبرنگاران بتوانند یکسال از آن استفاده کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha