پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۲۰۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

21 هزار تن کلزا از کشاورزان در گرگان خریداری شد

مدیر جهاد كشاورزی شهرستان گرگان از خرید 21 هزار تن محصولات دانه روغنی کلزا از کشاورزان این شهرستان خبر داد.

21 هزار تن کلزا از کشاورزان در گرگان خریداری شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباسعلی سلیمانی امروز در گرگان اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون توانستیم 21 هزار تن دانه روغنی کلزا را توسط مراکز خرید از کشاورزان شهرستان گرگان خریداری کنیم.

وی تصریح کرد: وجه کلزاکاران شهرستان گرگان توسط دولت پرداخت شد و خوشبختانه در سال جاری دغدغه ای برای پرداخت وجوه کلزاکاران در این شهرستان نداشتیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان درخصوص مطالبات گندمکاران شهرستان گرگان ابراز کرد: خوشبختانه امسال نیز به محض دریافت گندم از کشاورزان شهرستان گرگان مطالبات آنها به سرعت پرداخت خواهد شد و گندمکاران نگران مطالبات خود نباشند.

سلیمانی در خصوص معوقات کشاورزان شهرستان گرگان خاطرنشان کرد: متاسفانه در برخی موارد شاهد آن هستیم که کشاورز در سامانه وزارت جهاد کشاورزی به نام خودش ثبت نام کرده است ولی موقع تحویل بار محصولات کشاورزی به نام همسرش و یا شخص دیگری تحویل می دهد که این روند موجب به تاخیر افتادن وجه پرداختی کشاورزان می شود.

وی اظهار کرد: کشاورزان با توجه به ثبت نلمی که در سامانه وزارت جهادکشاورزی انجام دادند اقدام به تحویل بار به مراکز خرید کنند تا به سرعت وجه خود را دریافت کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان در خصوص کشت دوم محصولات زراعی گفت: بذر موردنیاز پنبه و سویا به اندازه کافی در شهرستان گرگان وجود دارد و کشاورزان نگران نباشند.

انتهای پیام/83019

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha