پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۲۰۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصتی برای معرفی قابلیت های استان اردبیل

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصت مناسبی برای معرفی قابلیت های استان اردبیل بوده و باید ازاین ظرفیت استفاده شود.

میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصتی برای معرفی قابلیت های استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، مسعود امامی یگانه در جلسه بررسی زیرساخت ها و هماهنگی برای میزبانی لیگ جهانی والیبال اظهار کرد: تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط اعم از خدماتی، شهرداری، راهداری و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان باید نسبت به تسریع در روند تامین تمهیدات لازم برای برگزاری این دوره از مسابقات اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به اهمیت برگزاری این دوره از مسابقات در استان اردبیل لازم است دستگاه های خدماتی و شهرداری های سرعین و اردبیل نسبت به مهیا کردن مسیر های عبور و مرور میهمانان اقدامات خود را تسریع بخشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی در استان موجب ایجاد نشاط و کاهش ناهنجاری ها بوده و لازم است با برگزاری مناسب زمینه میزبانی در دوره های بعدی را نیز در استان اردبیل فراهم کنیم.

در این جلسه تمامی دستگاه های خدماتی، انتظامی، امدادی، شهرداری ها و فرمانداری های اردبیل و سرعین اقدامات انجام گرفته را بیان و برنامه ریزی های لازم برای ادامه روند تامین زیرساخت ها و هماهنگی ها انجام شد.

انتهای پیام/3463/526

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha