پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۲۰۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شیخ عیسی قاسم: مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند

رهبر شیعیان بحرین با تاکید بر اینکه مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند، گفت: همانطور که شهدا مرزی را برای خود تعیین نکردند ما نیز نباید برای آن ها مرزی قائل شویم و آن ها را فراتر از مرزها بدانیم.

شیخ عیسی قاسم: مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله شیخ عیسی قاسم در دهمین یادواره ۱۲۸ شهید منطقه دروازه ری که با عنوان دروازه وصال چهارشنبه شب در صحن امامزاده سید علی(ع) برگزار شد، با بیان اینکه شهید برای همه زمان ها و مکان هاست، اظهار کرد: شهید به مکان و زمان محدود نمی شود چراکه خون او برای رضای خداوند متعال ریخته می شود و این زمین نیز با خون شهید با ارزش خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند، مطرح کرد: همانطور که شهدا مرزی را برای خود تعیین نکردند ما نیز نباید برای آن ها مرزی قائل شویم و آن ها را فراتر از مرزها بدانیم.

رهبر شیعیان بحرین با اشاره به اینکه مسیر شهادت همچنان ادامه دار خواهد بود، تصریح کرد: شهدا افتخار ایران اسلامی هستند که در پیروزی انقلاب ایران و تثبیت قدرت و جایگاه این کشور نقش اساسی را ایفا کردند.

وی از ایران به عنوان زادگاه شهدا و ایثارگران نام برد و گفت: هر قطره خونی که برای تحقق دستورات دین اسلام ریخته می شود مقاومت اسلامی را تنومندتر می کند.

انتهای پیام/78023*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha