پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهدای مدافع حرم معنای حقیقی پهلوانی و قهرمانی هستند

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل گفت: شهدای مدافع حرم معنای حقیقی پهلوانی و قهرمانی هستند.

شهدای مدافع حرم معنای حقیقی پهلوانی و قهرمانی هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، مهدی مهدی زاده در دیدار با خانواده شهید علی سیفی به مناسبت سالروز شهادت این شهید مدافع حرم اظهار کرد: شهدای مدافع حرم معنای حقیقی پهلوانی و قهرمانی هستند، همانگونه که نمود این صفات را در رفتار و منش شهید سیفی نیز به خوبی دیده می شود.

وی افزود: این شهدای بزرگوار با گذشت از تمامی لذت های دنیوی و با روحیه پهلوانی به یاری مظلومان شتافتند و به دفاع از حرم معصومین پرداختند و مانع نفوذ گروه های تروریستی به داخل کشور شدند و با این اقدام خود به معنای حقیقی عنوان قهرمانی را بدست آوردند تا امروز قهرمانان و پهلوانان واقعی مردم لقب گیرند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل با اشاره به مسئولیت سنگین بسیجیان در ادامه راه این شهداء، تصریح کرد: این شهداء رفتند تا این انقلاب و نظام و امنیت برای مردم بماند؛ حالا ما نیز به عنوان کسانی که از این قافله بازمانده ایم باید تمام توان خود را در جهت اعتلاء اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار بگیریم و با ادامه منش این پهلوانان یاور مردم و مظلومان باشیم.

از اردبیل، در این دیدار که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اردبیل برگزار شد، با اهدا لوح سپاسی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم علی سیفی، از خانواده والامقام این شهید بزرگوار نیز تجلیل به عمل آوردند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۲۱

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha