قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص یک هزار میلیارد تومان به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کرج

شهردار کرج گفت: یک هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی شورای اسلامی شهر کرج به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در هفته جاری اختصاص یافت.

اختصاص یک هزار میلیارد تومان به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کرج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از البرز، علی اصغر کمالی زاده، شهردار کرج پیش از ظهر امروز در آئین بهره برداری از پارکینگ طبقاتی مکانیزه کرج با اشاره به رویکردهای شورای شهر دوره پنجم گفت: حمل و نقل و محیط زیست از جمله موارد حائز اهمیتی هستند که مورد توجه شورای شهر قرار گرفته اند؛ وجود این پارکینگ در هسته مرکزی شهر، بخش عمده ای از مشکلات ترافیکی محدوده را رفع خواهد کرد.

شهردار کرج اظهار کرد: یک هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی شورای اسلامی شهر کرج به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در هفته جاری اختصاص یافت که این امر جلوه ای آشکار از توجه اعضا بوده و این جسارت در شورای این دوره بی نظیر است.

وی با بیان اینکه توسعه و همکاری بیش از پیش با بخش خصوصی رویکرد آتی مدیریت شهری کرج است، مطرح کرد: با توجه به اینکه در شرایط کنونی و تحریم و رکود اقتصادی، امکانات دولتی و شهرداری به تنهایی پاسخگویی بسیاری از نیازهای شهر نیستند، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی می تواند در اقدامات شهری مؤثر باشد.

کمالی زاده خبر داد: برنامه ریزی های لازم برای سخت پارکینگی در خیابان چهارم رجایی شهر صورت گرفته است و این پارکینگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث می شود؛ ساختمان مکمل شهرداری کرج نیز یکی از ظرفیت های پارکینگ عمومی شهر است که با ظرفیت 325 دستگاه خودرو به زودی افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/د/1105/س/1

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha