قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دفاع مقدس تجسم روحیه جهادی و انقلابی است

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از همدیگر جداشدنی نیستند و دفاع مقدس تجسم روحیه جهادی و انقلابی است.

دفاع مقدس تجسم روحیه جهادی و انقلابی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار بهمن کارگر در همایش منطقه ای مدیران بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس شمال غرب کشور که در محل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد اظهار کرد: احداث مراکز فرهنگی و موزه ها در سراسر کشور از کارهای عمیق و ماندگار در نشر ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی ضمن قدردانی از مسؤولان استان اردبیل در تکمیل فاز یک مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان افزود: تکمیل فیزیکی و محتوایی این مراکز بسیار حائز اهمیت است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اشاره به اینکه استان اردبیل همواره در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم پیش قدم بوده، اظهار داشت: ساخت مرکز فرهنگی در این استان پاسخی به مطالبه خانواده های شهدا و ایثارگران است.

وی تصریح کرد: کار عمیق و ماندگار دیگر در حوزه دفاع مقدس چاپ و نشر کتب است که در سال های اخیر از رشد کمی و کیفی قابل توجه برخوردار بوده است.

سردار کارگر در ادامه بیان کرد: دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از همدیگر جداشدنی نیستند و دفاع مقدس تجسم روحیه جهادی و انقلابی است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، ایمان، تبعیت از رهبری، ایثار، جان فشانی و توسل به ائمه اطهار(ع) را رمز پیروزی دانست و بر آن تاکید کرد.

انتهای پیام/3463/611/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha