قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسابقه شعر «حماسه گوهرشاد» فراخوان داد

دومین دوره مسابقه شعر «حماسه گوهرشاد» به کوشش مؤسسه فرهنگی پارسی زبانان و با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی(راه) برگزار می شود. علاقه مندان تا ۳۰ تیرماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

مسابقه شعر «حماسه گوهرشاد» فراخوان داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دومین دوره مسابقه شعر «حماسه گوهرشاد» به کوشش مؤسسه فرهنگی پارسی زبانان و با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی(راه) برگزار می شود.

بنا بر فراخوان اعلام شده، شرکت کنندگان در انتخاب قالب برای سرودن شعر «کلاسیک، ترانه و سرود، نو(سپید و نیمایی)» آزاد هستند. هرشرکت کننده می تواند تا پنج اثر برای شرکت در رقابت ارسال کند.

موضوعات این دوره کنگره نیز به این شرح اعلام شده است:

حماسه قیام گوهرشاد
مسجد گوهرشاد
عفاف و حجاب

شرکت در این فراخوان برای تمامی گروه های سنی و مقاطع تحصیلی آزاد است. همچنین باید مشخصات شاعر شامل نام و نام خانوادگی؛ شهر و استان؛ شماره ملی؛ شماره تلفن در ذیل هر اثر درج شود.

دبیرخانه این دوره کنگره در نظر دارد تا به تعداد ۱۰ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند، لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ یک میلیون تومان اهدا کند. همچنین قرار است آثار رسیده در کتابی مستقل چاپ و منتشر شود.

مهلت ارسال آثار نیز تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است. علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق سایت شاعران پارسی زبان به نشانی www.irafta.com بخش تماس به تلگرام: https://t.me/poetnmn ارسال کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha