قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تکمیل پروژه کنارگذر شمالی شهر ساوه در گرو تامین ۲۰۰۰ تن قیر است

ساوه- معاون عمرانی شهردار ساوه گفت: تکمیل پروژه کنارگذر شمالی شهر ساوه، در گرو تامین ۲ هزار تن قیر بوده و برای تهیه این میزان قیر ۷۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

تکمیل پروژه کنارگذر شمالی شهر ساوه در گرو تامین ۲۰۰۰ تن قیر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدحسن افشاری اظهار داشت: برای اجرای این پروژه تاکنون حدود ۲۰۰ هزار متر مربع از اراضی مسیر کمربندی شمالی تملک و آزادسازی شده، ۱۲ هزار متر جدول گذاری صورت گرفته و حدود ۱۰۰ هزار متر مکعب عملیات خاکریزی و خاکبرداری انجام شده است.

وی با بیان اینکه طول این پروژه از بلوار آزادی تا شهرک علوی در فاز نخست، حدود ۳ کیلومتر است، افزود: با توجه به مشکلات مالی شهرداری و افزایش قیمت قیر نیازمند مساعدت استاندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برای تکمیل این پروژه هستیم تا بتوانیم این پروژه که یکی از بزرگترین پروژه های شهرداری های استان مرکزی است را در هفته دولت به بهره برداری برسانیم.

افشاری تصریح کرد: اجرای این پروژه از نیازهای ضروری شهر ساوه است، زیرا ترافیک سنگین در میدان آزادی و برخی خیابان های مرکزی شهر سال ها است که علاوه بر کلافه کردن مردم، آسیب های جدی به زیرساخت ها و مبلمان شهری ساوه وارد کرده است.

معاون عمرانی شهردار ساوه عنوان کرد: سال گذشته مقرر گردید تا از محل اعتبارات استانی مبلغ یک میلیارد تومان برای کمک به اجرای این پروژه اختصاص یابد اما فقط ۳۰۰ میلیون تومان آن محقق شد.

وی با بیان اینکه تکمیل کمربندی شمال شهر ساوه نیازمند ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است، افزود: این پروژه هم اینک حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تکمیل فاز نخست آن در هفته دولت، فازهای دو و سه آن به طول ۱۶ کیلومتر در دستور کار شهرداری قرار دارد تا با تکمیل رینگ کامل اطراف شهر، شهروندان از ترافیک چندین ساله شهر ساوه رها شوند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha