قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۹۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کیهان: یک مدل عکس های مستهجن در فیلم یک کارگردان ارزشی بازی می کند

کیهان نوشت: یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال هاست که به عنوان مدل عکس های مستهجن فعالیت می کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است.

کیهان: یک مدل عکس های مستهجن در فیلم یک کارگردان ارزشی بازی می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کیهان نوشت: یک پروژه سینمایی در سکوت خبری، پذیرای یک مدل عکس های غیراخلاقی بود. این بازیگر که به سختی می توان عکسی قابل انتشار از وی پیدا کرد، سال هاست که به عنوان مدل عکس های مستهجن فعالیت می کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است.

استفاده از بازیگران خارجی امری مرسوم در سینمای ماست؛ به ویژه در تولیدات مشترک بین ایران و دیگر کشورها، شاهد حضور بازیگران غیروطنی هستیم. اما مشخص نیست که سازمان سینمایی وزارت ارشاد چگونه مجوز بازی یک مدل غیراخلاقی را در فیلمی داخلی داده است؟

گفتنی است، کارگردان این فیلم سال ها قبل به عنوان هنرجویی مذهبی و ارزشی، با بهره از امکانات برخی از نهادها فیلمساز شد. اما سال هاست که به ساخت فیلم های سخیف و «هندی» مشغول است و در تازه ترین فعالیت خود نیز همکاری با مدلی بدکاره را پذیرفته است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha