پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۸۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| اینترنت بی سیم اتوبوس های شهر قزوین وصل می شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بزودی قطعی وای فای اتوبوس های شهری قزوین برطرف شده و اینترنت بی سیم اتوبوس ها وصل می شود.

فارس من| اینترنت بی سیم اتوبوس های شهر قزوین وصل می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی عبدالرزاقی امروز در قزوین اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری با هدف تشویق شهروندان قزوینی به استفاده از حمل ونقل عمومی، طرح اینترنت رایگان وای فا را در اتوبوس های شهری قزوین اجرا کرد.

وی بیان کرد: اجرای این طرح کار ارزنده ای بود تا مردم از خودروهای شخصی خود کمتر استفاده کنند و بیشتر از امکانات حمل و نقل عمومی بهره ببرند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: با اجرای طرح یاد شده، انگیزه و علاقه مردم در بهره گیری از حمل و نقل عمومی افزایش پیدا می کند و همین امر موجب کاهش مشکلات ترافیکی به ویژه در مرکز و جنوب شهر قزوین می شود.

این عضو شورا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، وای فای اتوبوس های شهری به دلیل مشکلاتی از جمله فنی قطع شده و همین موجب نارضایتی شهروندان قزوینی شده است.

عبدالرزاقی اضافه کرد: این مشکل بزودی با همت مسؤولان مجموعه مدیریت شهری برطرف خواهد شد و شهروندان قزوینی از خدمات آن برخوردار می شوند.

وی بیان کرد: مسؤولان مجموعه مدیریت شهری در نظر دارند خدمات جدیدتری در راستای افزایش رفاه حال شهروندان و تشویق شهروندان قزوینی به استفاده از حمل و نقل عمومی ارائه دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: این خدمات بعد از اینکه مراحل تصویب و اجرایی شدن آن در مجموعه مدیریت شهری قطعی شد، به شهروندان قزوینی اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/77009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha