پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۸۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تینا پاکروان با مهر مطرح کرد؛

تلاش برای نمایش «حکایت دریا» و «جان دار» در نوبت دوم اکران فطر

تینا پاکروان از تلاش دفتر پخش «نیکان فیلم» برای حضور دو فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان آرا و «جان دار» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین امیری دوماری در اکران دوم فطر خبر داد.

تلاش برای نمایش «حکایت دریا» و «جان دار» در نوبت دوم اکران فطر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تینا پاکروان تهیه کننده و کارگردان سینما درباره فعالیت های سینمایی خود گفت: در حال حاضر به عنوان پخش کننده درگیر اکران فیلم «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی و «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی هستم. همچنین به دنبال اکران فیلم سینمایی «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان آرا و «جان دار» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین امیری دوماری هستم.

وی با اشاره به همکاری اش با شرکت پخش «نیکان فیلم» بیان کرد: امیدوارم بتوانیم این ۲ فیلم را در نوبت دوم اکران عید فطر در سینماها نمایش دهیم، اما با توجه به اینکه ممکن است با تغییر برخی از قوانین در سرگروه های سینمایی مواجه شویم، به همین دلیل منتظر هستیم تا ببینیم این تغییرات چگونه خواهد بود.

پاکروان در پایان گفت: همچنین در حال نگارش یک فیلمنامه هستم و علاوه بر آن یک سری پروژه از دیگر سینماگران در دست دارم که امکان تهیه کنندگی یکی از این آثار نیز وجود دارد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha