پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۵۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص 393 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی به بانک ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در بحث تسهیلات اشتغال خانگی حدود 393 میلیاردتومان به بانک های عامل اختصاص پیدا کرده است.

اختصاص 393 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی به بانک ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد، حفیظ الله فاضلی عصر امروز در دومین کارگروه اشتغال چهارمحال و بختیاری در خصوص میزان تسهیلات پرداختی جهت ایجاد اشتغال در استان، گفت: تاکنون 423 میلیاردتومان طرح اشتغالزا جهت پرداخت تسهیلات در سامانه بانک ثبت شده است؛ تعدادی از طرح ها نیز به دلیل عدم مراجعه متقاضی، عدم تأئید وثایق و عدم توجیه فنی و اقتصادی طرح توسط بانک های عامل به دستگاه متولی عودت داده شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری افزود: اگر تسهیلات پرداختی منجر به ایجاد اشتغال نشود، کمیته های نظارتی از مجاری قانونی این موضوع را پیگیری می کنند.

وی با اشاره به اینکه در بحث اشتغال روستایی و عشایری 16 میلیارد و 370 میلیون تومان تسهیلات اختصاص پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: در همین راستا به یک هزار و 950 پرونده معرفی شده به بانک، تسهیلات پرداخت شده است.

فاضلی اضافه کرد: در بحث تسهیلات اشتغال خانگی حدود 393 میلیاردتومان به بانک های عامل اختصاص پیدا کرده است که تاکنون بیش از 288 میلیارد تومان جهت پرداخت به متقاضیان مصوب شده است.

وی در پایان اظهار کرد: انحراف در پرداخت تسهیلات به علت مشکلات اپلیکیشن مربوط به پرداخت تسهیلات اشتغالزا وجود دارد و نیاز است این مسئله حل شود.

انتهای پیام/68026/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha