پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۵۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تصویب تبدیل معاونت جوانان وزارت ورزش به سازمان در کمیسیون اجتماعی مجلس

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه کمیسیون اجتماعی معاونت جوانان وزارت ورزش به سازمان جوانان تبدیل می شود اما زیرنظر وزارت ورزش به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

تصویب تبدیل معاونت جوانان وزارت ورزش به سازمان در کمیسیون اجتماعی مجلس
جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز کمیسیون مجلس، گفت: در جلسه امروز لایحه انتزاع معاونت جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی افزود: دولت در لایحه خود این گونه آورده بود که معاونت جوانان از وزارت ورزش انتزاع و در قالب سازمان جوانانزیرنظر رئیس جمهور فعالیت خود را ادامه دهد که اعضای کمیسیون تصویب کردند که این معاونت به سازمان تبدیل شود اما زیرنظر وزارت ورزش به کار خود ادامه دهد. 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه موضوع انتقال سوابق فرهنگیان از صندوق بازنشستگی کشوری به صندوق بازنشستگی تأمین اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد طرحی در این باره در کارگروه تخصصی تدوین و به مجلس ارائه شود.

مختار در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این در جلسه امروز طرح استفساریه ای مطرح شد که آیا مزایای بند «ج» ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه که مربوط به کسانی است که در مناطق جنگی فعالیت می کردند آیا شامل حال کسانی که امروز بازنشسته شده اند و در آن ایام در مناطق جنگی مشغول به کار بوده اند نیز می شود که جواب استفساریه بله بود و این مزایا شامل حال این افراد نیز می شود

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha