قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۴۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتصاب رضاقلیزاده به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل

پروانه رضاقلیزاده با حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب شد.

انتصاب رضاقلیزاده به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، پروانه رضاقلیزاده با حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب شد.

با هماهنگی استاندار اردبیل و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان اردبیل، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، پروانه رضاقلیزاده را به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب کرد.

از اردبیل در بخشی از متن حکم صادر شده آمده است:

سرکار خانم پروانه رضاقلیزاده، نظر به تخصص، تجربیات و تعهد سرکار عالی در عرصه فرهنگی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

از اردبیل، همچنین توسط دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از زحمات رباب عزیزخانی که پیش از این به مدت پنج سال مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل فعالیت می کرد، قدردانی بعمل آمده است.   

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha