قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۳۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور ادامه دارد

گزارش مرکز مدیریت راههای کشور حاکی از این است که با وجود پایان تعطیلات، همچنان ترافیک در جاده های شمالی کشور و در محور چالوس- کرج و همچنین کرج- چالوس ادامه دارد.

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۶۴ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۳۱.۴ درصد کاهش را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۷.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور در محور چالوس- کرج محدوده های مرزن آباد،مکارود،پل زنگوله،آدران شاهد ترافیک سنگین هستیم.

در محور کرج-چالوس محدوده بیلقان نیز ترافیک سنگین است و در محور هراز (شمال به جنوب) محدوده های بایجان،وانا،آب اسک ترافیک سنگین در جریان است.

در محورفیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت وبرگشت) تردد روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

هم اکنون در آزادراه قزوین- کرج-تهران محدوده های امامزاده طاهر- پایانه کلانتری-ساسانی-پل کلاک نیز ترافیک سنگینی در جریان است.

برای مشاهده آخرین وضعیت و پرداخت هزینه عوارض آزادراهی خودروی خود می توانید به وب سایت آنیرو به نشانی aaniro.irمراجعه کنید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha