قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۲۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری ۲ سارق حرفه ای سیم برق و اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در اهواز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای حین سرقت سیم برق و اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.

دستگیری ۲ سارق حرفه ای سیم برق و اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در اهواز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اهواز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 24 با اقدامات تخصصی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند 2 سارق حرفه ای را حین سرقت سیم برق شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در بازرسی از خودروی سارقان ابزار سرقت کشف شد، عنوان کرد: سارقان دستگیر شده ضمن اینکه در شهرستان باغملک به جرم  سرقت احشام و در شهرستان هفتکل به جرم سرقت سیم برق تحت تعقیب مراجع قضائی بودند، در تحقیقات به عمل آمده تاکنون به ۲۵ فقره سرقت سیم برق در شهرستان اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر مال خر شناسایی و دستگیر شده، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده اولیه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha