پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۱۱۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به روزرسانی می شود

لیگ ملت های والیبال/ ایران 1 - برزیل صفر

تیم ملی والیبال ایران در بازی نخست هفته دوم لیگ ملت های والیبال 2019 به مصاف برزیل رفت.

لیگ ملت های والیبال/ ایران 1 - برزیل صفر

از ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه امروز (جمعه) ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۷ هفته دوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ به میزبانی ژاپن و بازی دو تیم ایران و برزیل آغاز شد.

ترکیب تیم ایران را در شروع این دیدار را با لباس های سوم (سرمه ای رنگ) سعید معروف، میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، پوریا فیاضی، امیر غفور و علی شفیعی و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) تشکیل می دادند. برزیل نیز با لباس زرد و با ترکیب سانتوس، کرلینگ، دسوزا، سوزا، سات کمپ، لوکارلی و هوس (لیبرو) بازی را شروع کرد.

ست اول: ۲۵ - ۲۳ ایران
دو تیم از ابتدای این ست به صورت پایاپای با یکدیگر پیش می رفتند و در حالی که ایران می توانست در امتیاز ۷-۶ با کسب امتیاز ۸ فاصله را بیشتر کند اما، در یک رالی زیبا با خطای میلاد عبادی پور دو تیم در امتیاز ۷ برابر شدند. در ادامه هم ایران با کسب امتیاز هشتم وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد. با ورود دو تیم به زمین ایران با تک دفاع امیر غفور فاصله را دو برابر کرد. پس از یک رالی زیبا و توپ گیری خوب پوریا فیاضی، با پاس سرعتی سعید معروف، موسوی توانست امتیاز ۱۳ را برای ایران کسب کرده و فاصله را به سه امتیاز افزایش دهد تا سرمربی برزیل درخواست وقت استراحت کند. با بازگشت دو تیم بار دیگر ایران با به کار گیری سرعت و درخشش محمد موسوی در خط حمله، فاصله را به ۵ امتیاز رساند. برزیل که با چاشنی شانس در سرویس فاصله را کم کرده بود، نتوانست بازی را به تساوی بکشد و در نهایت ایران ۱۶ - ۱۴ امتیاز وقت استراحت فنی دوم را هم کسب کرد. پس از وقت استراحت ایران بار دیگر با تکنیک سرعت و درخشش موسوی در خط حمله، ایران ۲۲-۲۰ پیش افتاد. در امتیاز ۲۴-۲۲ برزیلی ها درخواست وقت استراحت کردند اما، باز هم ایران با عملکرد خوب سعید معروف در دادن پاس ها. سرعتی توانست امتیاز ۲۵ را کسب کرده و این ست را با پیروزی پشت سر بگذارد.

برنامه بازی های تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۱۹ در ژاپن:
بازی دوم: ایران - آرژانتین، شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
بازی سوم: ایران - ژاپن، یک شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

به روز رسانی می شود....

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha