قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

«معامله قرن» به مقاومت قرن تبدیل خواهد شد

گرگان- نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: بزودی «معامله قرن» با مقابله موثر کشورهای منطقه به مقاومت قرن تبدیل خواهد شد.

«معامله قرن» به مقاومت قرن تبدیل خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ناصر ابوشریف، شامگاه جمعه در همایش بین الملی مقاومت اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: در روز قدس مسلمانان جهان سخن خود را به وضوح برای همه بیان کردند.

وی افزود: قدس برای فروش نیست بلکه برای تمام ملت های اسلامی بوده و ما از قدس شریف عدول نخواهیم کرد.

ابوشریف با بیان اینکه معامله قرن به مقاومت قرن تبدیل خواهد شد، ادامه داد: رژیم آل سعود با همراه شدن با دولت ترامپ در اجرای معامله قرن به سومین حرم شریف مسلمانان جهان که همان مسجد القصی است، خیانت می کند.

وی گفت: عربستان که میزبان دو حرم شریف مسلمانان جهان است، با همراهی آمریکا برای پیاده سازی طرح معامله قرن به ملت فلسطین و آرمان های جهان اسلام و مسجد الاقصی خیانت کرده است.

ابوشریف تأکید کرد: ترامپ هیچ جایگاهی در جهان اسلام ندارد، مگر وی مالک سرزمین های اسلامی و یا اراضی تحت اختیار مسلمانان است که می خواهد با پرداخت پول فلسطینی ها را از موطن خود خارج کند.

وی ادامه داد: بار دیگر و پس از آنکه موضوع معامله قرن مطرح شد وظیفه راهبردی و هدایت ممالک اسلامی به ایران سپرده شد و کشورهای جبهه مقاومت با تاسی از ایران در برابر این توطئه ها ایستادگی خواهند کرد.

ابوشریف یادآور شد: مسجد القصی پاره ای از سرزمین های اسلامی بوده و تکیه ای جدا نشدنی از ممالک اسلامی است؛ این مکان به عنوان دغدغه اصلی مردم منطقه اعم از بحرین، لبنان، سوریه، عراق، لبنان و دیگر کشور ها محسوب می شود.

وی با بیان اینکه ما بزودی شاهد تحقق یافتن وعده های الهی خواهیم بود، گفت: انشالله هر چه سریعتر یهودیان به دست جنبش مقاومت و سپاه پاسداران که سپر مقاومت هستند، از مسجد القصی خارج خواهند شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha