پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دوران محرومیت های هواوی تمام شد؟! / گوشی «میت 20 پرو» اندروید Q نسخه بتا را دریافت کرد

گوشی میت 20 پرو موفق شد دوباره نسخه بتا از اندروید Q را دریافت کند. این در حالی است که تا پیش از این قرار بود هواوی به دلیل تحریم های ایالات متحده، از سیستم عامل اختصاصی خود استفاده کند.

دوران محرومیت های هواوی تمام شد؟! / گوشی «میت 20 پرو» اندروید Q نسخه بتا را دریافت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، گوشی میت 20 پرو موفق شد دوباره نسخه بتا از اندروید Q را دریافت کند. این در حالی است که تا پیش از این قرار بود هواوی به دلیل تحریم های ایالات متحده، از سیستم عامل اختصاصی خود استفاده کند.

اوایل ماه مه هواوی به برنامه اندروید Q بتا پیوست و فقط دو هفته بعد تحت تحریم های تجاری ایالات متحده قرار گرفت. اما اکنون خبر رسیده که گوشی میت20 پرو مجددا نسخه بتا اندروید را دریافت کرده است. بنابراین این موضوع امیدواری هایی برای کاربران و طرفداران برند هواوی ایجاد کرده است.

البته پیش از این نیز اعلام شد که گوگل به مدت 90 روز از ممنوعیت های خود علیه هواوی دست می کشد، اما با این به روزرسانی ویژه میت 20 پرو، انتظار می رود، مدت زمان مذکور طولانی تر باشد. از سوی دیگر برخی صحبت های دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در مورد هواوی نیز بوی آشتی جویی می داد.

همه این موارد نیز در کنار جدیدترین اظهار نظرهای یکی از مدیران هواوی قرار می گیرد که اخیرا اعلام کرد محدودیت های هواوی در وهله نخست منجر به بیکار شدن تعداد زیادی کارمند آمریکایی می شود. از سوی دیگر زمزمه های شکایت هواوی از ایالات متحده نیز پررنگ شده است.

با این تفاسیر مشخص نیست که آیا محرومیت های هواوی واقعا تمام شده است یا خیر.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha