پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۰۲۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه موقت کاشان: برخی در کاشان به مقدسات دهان کجی می کنند

امام جمعه موقت کاشان گفت: مردم کاشان میراث دارفرهنگ تشیع،شهادت و انقلاب است و میراث فرهنگ کاشان علم و علما هستند و امروز بعضی می خواهند با سگ گردانی و دوچرخه سواری دسته جمعی زنان و مردان به میراث اصیل فرهنگی ما توهین کنند.

امام جمعه موقت کاشان: برخی در کاشان به مقدسات دهان کجی می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کاشان، حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار کرد: بی تردید روز قدس امسال حماسی تر و باشکوه تر برگزار شد چراکه علاوه بر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در اشغال هفتادساله سرزمین فلسطین، پای معامله قرن و زد و بندهای آمریکا و اسرائیل در تضییع حقوق مسلمانان در میان است.

امام جمعه موقت کاشان گفت: رژیم صهیونیستی اسرائیل هر روز با شکست بیشتری رو به رو می شود و هسته های مقاومت با پیروزی افزون تر بر حاکمان استبداد حاکم جهان می شوند.

وی افزود: یکی از دلایل نابودی تمام تمدن های توحیدی عدم تبعیت از امام جامعه بوده، امروز ما باید رهبر حکیمی را که هوشمندانه کشتی انقلاب اسلامی را ناخدایی و فرمانروای می کند پیروی کنیم تا هم در دنیا و هم در آخرت تنبیه نشویم.

برخی به مقدسات در کاشان دهان کجی می کنند

اسلامی تبار با اشاره وضعیت نابسامان فرهنگی و توهین و دهان کجی به مقدسات در کاشان عنوان کرد: میراث فرهنگی کاشان منحصر به خانه های تاریخی نیست بلکه میراث فرهنگی اصلی این خطه ایمان و تقواست و از همین جهت به دارالمؤمنین ملقب شده است.

امام جمعه موقت کاشان گفت: مردم کاشان میراث دار فرهنگ تشیع، شهادت و انقلاب است و میراث فرهنگ کاشان علم و علما هستند؛ امروز بعضی می خواهند با سگ گردانی و دوچرخه سواری دسته جمعی زنان و مردان به میراث اصیل فرهنگی ما توهین کنند.

وی با اشاره به تشکیل یک ستاد در فرمانداری برای رسیدگی به این اوضاع افزود: ما در کشور یک ستاد به نام ستاد بحران داریم اما این وضعیت فرهنگی خودش بزرگ ترین بحران است که نامش بحران ابتذال است و این  قطعاً توطئه است.

حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به مسؤولیت نیروی انتظامی بیان کرد: از فرمانده نیروی انتظامی تقاضا داریم یک گروه با دستورات قضایی مخصوص به این قضیه تشکیل دهد و دادستان نیز با قاطعیت وارد شود.

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه برای گزارش مفاسد اخلاقی یک شماره مجزا ایجاد شود تأکید کرد: ما با برخورد فیزیکی موافق نیستیم اما اگر کسی بر خلاف جاده و اتوبان حرکت کند وظیفه پلیس این است که جلوی او را گرفته با قاطعیت برخورد کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری می تواند به خوبی در زمینه عفاف و حجاب اقدام کند افزود: زیبایی ظاهری باید با زیبایی باطنی همراه باشد همان گونه که عالم جدای از علمش باید حلم نیز داشته باشد. اگر شهری هم دارای زیبا باشد اما آلودگی معنوی در آن باشد آن شهر ارزشی ندارد.

حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به اینکه وظیفه همه مردم تذکر لسانی است خاطرنشان کرد: اگر همه تذکر بدهند قطعاً اثر خواهد داشت نه اینکه خدای ناکرده یک نفر تذکر دهد و سایر مردم فقط تماشا کنند بلکه همه باید حمایت و همراهی کنند.

انتهای پیام/63108/هـ30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha